Željezničar Sport Team

Parovi

5 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Željezničar Sport Team

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

10:00
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

11:30
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

10:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krajina (Cazin)

16:30
Banja Luka

Omarska — Željezničar Sport Team

16:30
Tuzla

Sloboda (Tuzla) — Željezničar Sport Team

16:30
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sutjeska (Foča)

10:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

16:30
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

16:30
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

10:00
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

10:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

16:30
Banja Luka

Radnik (Bijeljina) — Željezničar Sport Team

17:00
Sarajevo

Sarajevo — Željezničar Sport Team

11:00
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Željezničar Sport Team

17:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Velež (Mostar)

17:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

17:00
Banja Luka

Velež (Nevesinje) — Željezničar Sport Team

17:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Romanija (Pale)

17:00
Hadžići

Radnik (Hadžići) — Željezničar Sport Team

17:30
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

17:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Zvijezda 09 (Stanišići)

17:30
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Slavija (I. Sarajevo)

Rezultat

11:30
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

10:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

5 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

2 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

4 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

0 - 9
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Široki Brijeg

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Banja Luka

Leotar (Trebinje) — Željezničar Sport Team

0 - 10
Banja Luka

Podgrmeč (Sanski Most) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Kamengrad)

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik)

3 - 0
Banja Luka

Zrinjski (Mostar) — Željezničar Sport Team

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Željezničar (Sarajevo)

6 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Radnik (Bijeljina)

3 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Banja Luka

Borac (K. Dubica) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Banja Luka

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — BSK (Banja Luka)

0 - 0
Banja Luka

Tuzla city — Željezničar Sport Team

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Željezničar (Doboj)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Željezničar (Doboj)

0 - 1
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

2 - 2
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

2 - 4
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

1 - 10
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team

3 - 3
Trn

Sloga (Trn) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Trn

Sloga (Trn) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 7
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

2 - 8
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

2 - 1
Pale

Romanija (Pale) — Željezničar Sport Team

10 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Omarska

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Omarska

5 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Željezničar Sport Team

13 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Omarska

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Velež (Nevesinje)

0 - 5
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Željezničar Sport Team

1 - 3
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Radnik (Hadžići)

0 - 12
Bihać

Bratstvo (Krupa) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

3 - 1
Mostar

Velež (Mostar) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Radnik (Bijeljina)

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sarajevo

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

0 - 7
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

1 - 8
Cazin

Krajina (Cazin) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

9 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — BSK (Banja Luka)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — BSK (Banja Luka)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Tuzla)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Jedinstvo (Bihać)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Omarska

1 - 4
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Željezničar Sport Team

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Željezničar Sport Team

1 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

2 - 4
Banja Luka

Željezničar Sport Team — BSK (Banja Luka)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

1 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 1

Rudar (Kamengrad) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Leotar (Trebinje)

6 - 0
Široki Brijeg

Široki Brijeg — Željezničar Sport Team

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Zrinjski (Mostar)

4 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Zvornik

Drina (Zvornik) — Željezničar Sport Team

0 - 5
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

0 - 5
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

5 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (K. Dubica)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

2 - 6
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

1 - 3
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 3
Doboj

Željezničar (Doboj) — Željezničar Sport Team

5 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tuzla city

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

4 - 3
Sarajevo

Željezničar (Sarajevo) — Željezničar Sport Team

6 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

6 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Željezničar Sport Team

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

4 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Željezničar (Doboj)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Željezničar (Doboj)

2 - 1
Omarska

Omarska — Željezničar Sport Team

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

1 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Željezničar Sport Team

5 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 6
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Podrinje (Janja)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik)

0 - 4
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

0 - 6
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Podgrmeč (Sanski Most)

6 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Radnik (Bijeljina)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

8 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Željezničar Sport Team

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Jedinstvo (Bihać)

3 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sutjeska (Foča)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

1 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

1 - 6
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

3 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 8
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

0 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

3 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 10
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Omarska

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Željezničar Sport Team

1 - 4
Doboj

Željezničar (Doboj) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Novi Grad)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

6 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 2
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

9 - 3
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

0:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Željezničar Sport Team

10 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

4 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

0 - 10
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Željezničar Sport Team

4 - 1
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

0 - 16
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

1 - 5
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krajina (Cazin)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Famos (Vojkovići)

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

11 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

5 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krajina (Cazin)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

0 - 5
Omarska

Omarska — Željezničar Sport Team

0 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

0 - 12
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Pilica

Budućnost (Pilica) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (N. Grad)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

9 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Podrinje (Janja)

0 - 6
Doboj

Željezničar (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Doboj

Željezničar (Doboj) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

5 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Radnik (Urije)

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sutjeska (Foča)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

0 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

8 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Omarska

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (K. Dubica)

0 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Šamac)

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Šamac)

1 - 3
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (N. Grad)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

1 - 3
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Željezničar Sport Team

0 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

13 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Omarska

0 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (Banja Luka)

7 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Budućnost (Pilica)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Jedinstvo (Bihać)

0 - 4
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Željezničar Sport Team

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Janja

Podrinje (Janja) — Željezničar Sport Team

3 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Željezničar (Doboj)

11 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Željezničar (Doboj)

0 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Prijedor

Radnik (Urije) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

3 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Omarska

Omarska — Željezničar Sport Team

0 - 7
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

0 - 9
Šamac

Borac (Šamac) — Željezničar Sport Team

0 - 5
Šamac

Borac (Šamac) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

3 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

1 - 5
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

3 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

1 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Željezničar Sport Team

6 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Podrinje (Janja)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

3 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Jedinstvo (Brčko)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Podgrmeč (Sanski Most)

4 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Leotar (Trebinje)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (N. Grad)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Željezničar Sport Team

6 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Metalleghe BSI (Jajce)

5 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 10
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

2 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team

11:30
Doboj

Željezničar (Doboj) — Željezničar Sport Team

10:00
Doboj

Željezničar (Doboj) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

5 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (N. Grad)

3 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

0 - 5
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 6

Radnik (Urije) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team