I Liga Republike Srpske – sezona 2018/19
Poz.TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-Bod.
1Borac (Banja Luka)18152134647
2Sloga (G. Crnjelovo)181332331342
3Rudar (Prijedor)18945191431
4Željezničar (B. Luka)18738292624
5FK Kozara (Gradiška)18657202223
6Podrinje (Janja)18657202423
7Alfa (Modriča)18477152119
8Slavija (I. Sarajevo)18549172719
9Sutjeska (Foča)185310212518
10Drina (Zvornik)18468182318
11Tekstilac (Derventa)18459122317
12Sloboda (M. Grad)18459142817
Prethodna utakmica: 18. kolo I Liga Republike Srpske
Dat./VrijemeDomaćinRezultatGost
16/03/2019
14:30 FK Kozara (Gradiška)1 - 1Sloga (G. Crnjelovo)
Sljedeća utakmica: 19. kolo I Liga Republike Srpske
Dat./VrijemeDomaćinRezultatGost
23/03/2019
14:30 Drina (Zvornik) - FK Kozara (Gradiška)