Kadeti FK Kozara – sezona 2017/18

Br.Ime i prezimeGodištePozicija
1Đurđević Dario2002.Golman
18Bikić Nemanja2001.Odbrana
3Bakić Nikola2002.Vezni
2Borković Nikola2002.Odbrana
10Vujičić Lazar2001.Vezni
9Vuleta Stefa2002.Napad
11Đorđić Marinko2002.Napad
14Đurić Luka (K)2002.Vezni
5Ilić Ivan2002.Odbrana
16Jamborčić Jovan2002.Odbrana
13Janjić Nikica2002.Vezni
19Kolarević Nenad2001.Odbrana
Br.Ime i prezimeGodištePozicija
23Koljanin Marko2001.Napad
7Malbašić Marko2002.Vezni
8Matić Bane2002.Odbrana
17Pavlović Momčilo2001.Vezni
6Pepić Duško2002.Vezni
20Ristić Aleksandar2002.Vezni
21Rokić Miloš2001.Napad
15Sladojević Mirko2001.Vezni
24Stojković Gavrilo2002.Vezni
4Tomić Bojan2001.Odbrana
 22 Kukić Marko 2002. Odbrana
 Trener: Višnjić Dario  

 

Omladinska liga BiH Grupa Zapad – sezona 2017/18

Dat./VrijemeDomaćinRezultatGost
27/08/2017
10:00 Sloboda (N. Grad)2 - 3FK Kozara (Gradiška)
30/08/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)2 - 1Željezničar (B. Luka)
03/09/2017
10:00 Sloga (Bos. Otoka)2 - 0FK Kozara (Gradiška)
10/09/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)3 - 0Krajina (Cazin)
17/09/2017
10:00 Rudar (Prijedor)3 - 0FK Kozara (Gradiška)
24/09/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)1 - 2Jedinstvo (Bihać)
08/10/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)7 - 0Sloboda (M. Grad)
15/10/2017
10:00 Podgrmeč (S. Most)2 - 0FK Kozara (Gradiška)
22/10/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)3 - 0Sloboda (N. Grad)
29/10/2017
10:00 Željezničar (B. Luka)6 - 0FK Kozara (Gradiška)
05/11/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)3 - 0Sloga (Bos. Otoka)
12/11/2017
10:00 Krajina (Cazin)1 - 0FK Kozara (Gradiška)
25/03/2018
10:00 FK Kozara (Gradiška)1 - 0Rudar (Prijedor)
04/04/2018
10:00 Sloboda (M. Grad)0 - 4FK Kozara (Gradiška)
08/04/2018
10:00 FK Kozara (Gradiška)1 - 0Podgrmeč (S. Most)
11/04/2018
10:00 Jedinstvo (Bihać)1 - 2FK Kozara (Gradiška)
15/04/2018
10:00 FK Kozara (Gradiška)8 - 0Sloga (Bos. Otoka)
22/04/2018
10:00 Sloboda (M. Grad)0 - 3FK Kozara (Gradiška)
29/04/2018
10:00 FK Kozara (Gradiška)0 - 2Rudar (Prijedor)
09/05/2018
10:00 Željezničar (B. Luka)2 - 0FK Kozara (Gradiška)
13/05/2018
10:00 FK Kozara (Gradiška)0 - 1Krajina (Cazin)
20/05/2018
10:00 Podgrmeč (S. Most)0 - 0FK Kozara (Gradiška)
27/05/2018
10:00 FK Kozara (Gradiška)5 - 0Jedinstvo (Bihać)
03/06/2018
10:00 Sloboda (N. Grad) - FK Kozara (Gradiška)
Poz.TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-Bod.
1Željezničar (B. Luka)252014761361
2Rudar (Prijedor)241725562153
3Podgrmeč (S. Most)241527832147
4Krajina (Cazin)231436462745
5FK Kozara (Gradiška)231319462540
6Sloboda (N. Grad)237214234323
7Jedinstvo (Bihać)247116266222
8Sloga (Bos. Otoka)246018167918
9Sloboda (M. Grad)2420227882

Napomena: Sloboda (M. Grad) kažnjena oduzimanjem 4 boda

Lista strijelaca: Đorđić M. (11), Sladojević M. (5), Matić B. (5), Malbašić M. (5), Rokić M. (3), Ristić A. (3),   Vuleta S. (2), Koljanin M. (3), Vujčić L. (1), Ilić I. (1), Pepić D. (1), Janjić N. (1), Pavlović M. (1), Borković N. (1)