Kadeti FK Kozara – sezona 2017/18

Br.Ime i prezimeGodištePozicija
1Đurđević Dario2002.Golman
18Bikić Nemanja2001.Odbrana
3Bakić Nikola2002.Vezni
2Borković Nikola2002.Odbrana
10Vujičić Lazar2001.Vezni
9Vuleta Stefa2002.Napad
11Đorđić Marinko2002.Napad
14Đurić Luka (K)2002.Vezni
5Ilić Ivan2002.Odbrana
16Jamborčić Jovan2002.Odbrana
13Janjić Nikica2002.Vezni
19Kolarević Nenad2001.Odbrana
Br.Ime i prezimeGodištePozicija
23Koljanin Marko2001.Napad
7Malbašić Marko2002.Vezni
8Matić Bane2002.Odbrana
17Pavlović Momčilo2001.Vezni
6Pepić Duško2002.Vezni
20Ristić Aleksandar2002.Vezni
21Rokić Miloš2001.Napad
15Sladojević Mirko2001.Vezni
24Stojković Gavrilo2002.Vezni
4Tomić Bojan2001.Odbrana
 22 Kukić Marko 2002. Odbrana
 Trener: Višnjić Dario  

 

Omladinska liga BiH Grupa Zapad – sezona 2017/18

Dat./VrijemeDomaćinRezultatGost
27/08/2017
10:00 Sloboda (N. Grad)2 - 3FK Kozara (Gradiška)
30/08/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)2 - 1Željezničar (B. Luka)
03/09/2017
10:00 Sloga (Bos. Otoka)2 - 0FK Kozara (Gradiška)
10/09/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)3 - 0Krajina (Cazin)
17/09/2017
10:00 Rudar (Prijedor)3 - 0FK Kozara (Gradiška)
24/09/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)1 - 2Jedinstvo (Bihać)
08/10/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)7 - 0Sloboda (M. Grad)
15/10/2017
10:00 Podgrmeč (S. Most)2 - 0FK Kozara (Gradiška)
22/10/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)3 - 0Sloboda (N. Grad)
29/10/2017
10:00 Željezničar (B. Luka)6 - 0FK Kozara (Gradiška)
05/11/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška)3 - 0Sloga (Bos. Otoka)
12/11/2017
10:00 Krajina (Cazin)1 - 0FK Kozara (Gradiška)
19/11/2017
10:00 FK Kozara (Gradiška) - Rudar (Prijedor)
Poz.TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-Bod.
1Rudar (Prijedor)12101135631
2Željezničar (B. Luka)1291243728
3Podgrmeč (S. Most)11713431222
4Krajina (Cazin)10613231419
5FK Kozara (Gradiška)12606221918
6Sloga (Bos. Otoka)12408123812
7Sloboda (N. Grad)113089249
8Jedinstvo (Bihać)1120910356
9Sloboda (M. Grad)112096482

Napomena: Sloboda (M. Grad) kažnjena oduzimanjem 4 boda

Lista strijelaca: Đorđić M. (5), Sladojević M. (4), Malbašić M. (3), Matić B. (3), Vujčić L. (1),  Vuleta S. (1), Ilić I. (1), Pepić D. (1), Ristić A. (1), Janjić N. (1), Pavlović M. (1)