Juniori FK Kozara – sezona 2017/18

Br.Ime i prezimeGodištePozicija
 Hamzić Asmir2000.Vezni
 Selak Kosta2000.Vezni
 Kačavenda Vojislav2000.Odbrana
 Dončić Dušan2000.Golman
 Gavrilović Aleksandar2000.Odbrana
 Klincov Srđan2000.Vezni
 Krunić Miloš2000.Vezni
 Miljković Žarko2000.Vezni
 Mirjanić Aleksandar2000.Napad
 Mitraković Slaviša2000.Odbrana
 Ostojić Aljoša2000.Vezni
 Ostojić Nemanja2000.Vezni
Br.Ime i prezimeGodištePozicija
 Perić Dejan2000.Golman
 Popović Nikola2000.Vezni
 Baštinac Slaviša1999.Napad
 Berić Mihail1999.Vezni
 Ćurguz Ognjen1999.Odbrana
 Džigum Belmin1999.Vezni
 Gvozden Slobodan1999.Odbrana
 Knežević Aleksandar1999.Vezni
 Sabljić Aleksandar1999.Odbrana
    
    
 Trener: Tomaš Predrag  

 

Omladinska liga BiH Grupa Zapad – sezona 2017/18

Dat./VrijemeDomaćinRezultatGost
27/08/2017
12:00 Sloboda (N. Grad)2 - 1FK Kozara (Gradiška)
30/08/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)0 - 0Željezničar (B. Luka)
03/09/2017
12:00 Sloga (Bos. Otoka)0 - 0FK Kozara (Gradiška)
10/09/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)2 - 0Krajina (Cazin)
17/09/2017
12:00 Rudar (Prijedor)1 - 0FK Kozara (Gradiška)
24/09/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)4 - 0Jedinstvo (Bihać)
08/10/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)4 - 0Sloboda (M. Grad)
15/10/2017
12:00 Podgrmeč (S. Most)0 - 1FK Kozara (Gradiška)
22/10/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)3 - 2Sloboda (N. Grad)
29/10/2017
12:00 Željezničar (B. Luka)2 - 1FK Kozara (Gradiška)
05/11/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)5 - 0Sloga (Bos. Otoka)
12/11/2017
12:00 Krajina (Cazin)1 - 0FK Kozara (Gradiška)
19/11/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška) - Rudar (Prijedor)
Poz.TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-Bod.
1Rudar (Prijedor)1293034430
2Željezničar (B. Luka)1284034628
3FK Kozara (Gradiška)1262421820
4Krajina (Cazin)10514201416
5Sloboda (N. Grad)11407192312
6Jedinstvo (Bihać)11434141811
7Sloga (Bos. Otoka)1231813316
8Podgrmeč (S. Most)112099376
9Sloboda (M. Grad)1130812355

Napomena: Jedinstvo (Bihać), Sloga (Bos. Otoka) i Sloboda (M. Grad) kažnjeni oduzimanjem 4 boda

Lista strijelaca: Mirjanić A. (8), Baštinac S. (8), Ostojić N.(1),  Popović N. (1), Berić M. (1), Ostojić A. (1), Selak K. (1)