Juniori FK Kozara – sezona 2017/18

Br.Ime i prezimeGodištePozicija
 Hamzić Asmir2000.Vezni
 Selak Kosta2000.Vezni
 Kačavenda Vojislav2000.Odbrana
 Dončić Dušan2000.Golman
 Gavrilović Aleksandar2000.Odbrana
 Klincov Srđan2000.Vezni
 Krunić Miloš2000.Vezni
 Miljković Žarko2000.Vezni
 Mirjanić Aleksandar2000.Napad
 Mitraković Slaviša2000.Odbrana
 Ostojić Aljoša2000.Vezni
 Ostojić Nemanja2000.Vezni
Br.Ime i prezimeGodištePozicija
 Perić Dejan2000.Golman
 Popović Nikola2000.Vezni
 Baštinac Slaviša1999.Napad
 Berić Mihail1999.Vezni
 Ćurguz Ognjen1999.Odbrana
 Džigum Belmin1999.Vezni
 Gvozden Slobodan1999.Odbrana
 Knežević Aleksandar1999.Vezni
 Sabljić Aleksandar1999.Odbrana
    
    
 Trener: Tomaš Predrag  

 

Omladinska liga BiH Grupa Zapad – sezona 2017/18

Dat./VrijemeDomaćinRezultatGost
27/08/2017
12:00 Sloboda (N. Grad)2 - 1FK Kozara (Gradiška)
30/08/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)0 - 0Željezničar (B. Luka)
03/09/2017
12:00 Sloga (Bos. Otoka)0 - 0FK Kozara (Gradiška)
10/09/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)2 - 0Krajina (Cazin)
17/09/2017
12:00 Rudar (Prijedor)1 - 0FK Kozara (Gradiška)
24/09/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)4 - 0Jedinstvo (Bihać)
08/10/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)4 - 0Sloboda (M. Grad)
15/10/2017
12:00 Podgrmeč (S. Most)0 - 1FK Kozara (Gradiška)
22/10/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)3 - 2Sloboda (N. Grad)
29/10/2017
12:00 Željezničar (B. Luka)2 - 1FK Kozara (Gradiška)
05/11/2017
12:00 FK Kozara (Gradiška)5 - 0Sloga (Bos. Otoka)
12/11/2017
12:00 Krajina (Cazin)1 - 0FK Kozara (Gradiška)
25/03/2018
12:00 FK Kozara (Gradiška)1 - 2Rudar (Prijedor)
04/04/2018
12:00 Sloboda (M. Grad)2 - 4FK Kozara (Gradiška)
08/04/2018
12:00 FK Kozara (Gradiška)9 - 0Podgrmeč (S. Most)
11/04/2018
12:00 Jedinstvo (Bihać)0 - 0FK Kozara (Gradiška)
15/04/2018
12:00 FK Kozara (Gradiška)9 - 0Sloga (Bos. Otoka)
22/04/2018
12:00 Sloboda (M. Grad) - FK Kozara (Gradiška)
29/04/2018
12:00 FK Kozara (Gradiška)0 - 2Rudar (Prijedor)
09/05/2018
12:00 Željezničar (B. Luka)5 - 0FK Kozara (Gradiška)
13/05/2018
12:00 FK Kozara (Gradiška)4 - 1Krajina (Cazin)
20/05/2018
12:00 Podgrmeč (S. Most)1 - 4FK Kozara (Gradiška)
27/05/2018
12:00 FK Kozara (Gradiška)1 - 0Jedinstvo (Bihać)
03/06/2018
12:00 Sloboda (N. Grad) - FK Kozara (Gradiška)
Poz.TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-Bod.
1Željezničar (B. Luka)241941771161
2Rudar (Prijedor)23193175860
3Krajina (Cazin)231328493741
4FK Kozara (Gradiška)221237532139
5Jedinstvo (Bihać)227510253422
6Sloga (Bos. Otoka)248214255122
7Sloboda (N. Grad)217014344721
8Podgrmeč (S. Most)233119179110
9Sloboda (M. Grad)22401816718

Napomena: Jedinstvo (Bihać), Sloga (Bos. Otoka) i Sloboda (M. Grad) kažnjeni oduzimanjem 4 boda

Lista strijelaca: Mirjanić A. (20), Baštinac S. (8), Džigum B. (5), Smočilac N. (4), Selak K. (3), Popović N. (3), Ostojić A. (2), Pucarević N. (2), Erceg R. (2), Ostojić N.(1),  Berić M. (1),   Miljković Ž. (1), Rokić M. (1)