Spartak 2013 (Banja Luka)

Parovi

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

3 - 4
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Spartak 2013 (Banja Luka)

10:00
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

11:30
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

14:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

11:30
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

10:00
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Spartak 2013 (Banja Luka)

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

Rezultat

11:30
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

0 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 5
Doboj

Željezničar (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

14 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Podgrmeč (Sanski Most)

4 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 2
Trn

Sloga (Trn) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 15
Banja Luka

Sloga (Trn) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 12
Banja Luka

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

11 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

0 - 7
Banja Luka

Omarska — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 3
Banja Luka

Omarska — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 5
Banja Luka

Omarska — Spartak 2013 (Banja Luka)

13 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Bratstvo (Krupa)

17 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

10 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

7 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

0 - 6
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 6
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

5 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

7 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

3 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Kamengrad)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 6
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

8 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — BSK (Banja Luka)

1 - 7
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

13 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

3 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

0 - 6
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

9 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

7 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar (Doboj)

0 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar (Doboj)

0 - 9
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Trn)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Trn)

0 - 14
Bihać

Bratstvo (Krupa) — Spartak 2013 (Banja Luka)

7 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Omarska

0 - 9
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 12
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Omarska

13 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Omarska

0 - 10
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 9
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

0 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

7 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

4 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

1 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 6
Omarska

Omarska — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Novi Grad)

1 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 7
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Podgrmeč (Sanski Most)

8 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Podgrmeč (Sanski Most)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

2 - 6
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

0 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar (Doboj)

3 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar (Doboj)

3 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Omarska

5 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

2 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

3 - 2
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 4
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — BSK (Banja Luka)

0 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

5 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 11
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 6
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

6 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 9
Brod

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

4 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

3 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 5
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

4 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 7
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 15
Šamac

Borac (Šamac) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Šamac

Borac (Šamac) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

5 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 0
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

1 - 4
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

0 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

0 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 2
Omarska

Omarska — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 10
Omarska

Omarska — Spartak 2013 (Banja Luka)

6 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Brdo (Prijedor)

0 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar (Doboj)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar (Doboj)

0 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Prijedor

Radnik (Urije) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

6 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (N. Grad)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (N. Grad)

14 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Šamac)

7 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Šamac)

0 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 9
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Podgrmeč (Sanski Most)

8 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Podgrmeč (Sanski Most)

8 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — BSK (Banja Luka)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

4 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 7
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

3 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

6 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Omarska

9 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Omarska

0 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 11
Doboj

Željezničar (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

11 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Radnik (Urije)

10:00
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

7 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Brdo (Prijedor)

11 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Brdo (Prijedor)

9 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 6
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Metalleghe BSI (Jajce)

6 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Metalleghe BSI (Jajce)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

6 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

9 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

10:00
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Omarska

8 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

11:30
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

5 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (K. Dubica)

3
Banja Luka

Željezničar (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 5
Doboj

Željezničar (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

5 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Borac (Banja Luka)

1 - 1
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 5
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Jajce

Metalleghe BSI (Jajce) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Jajce

Metalleghe BSI (Jajce) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2

Radnik (Urije) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Podgrmeč (Sanski Most)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Podgrmeč (Sanski Most)

0 - 6

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

10 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

1 - 2

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 6

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 6
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 5
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (N. Grad)

8 - 0

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (N. Grad)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 2
Omarska

Omarska — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 2

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (N. Grad)

2 - 6
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 12
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 0

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar (Doboj)

7 - 0

Spartak 2013 (Banja Luka) — Željezničar (Doboj)

3 - 3

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3

Proleter (Teslić) — OFK Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)