Sloboda (Mrkonjić Grad)

Parovi

3 - 7
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

10:00
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — BSK (Banja Luka)

11:30
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — BSK (Banja Luka)

19:00
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Bratstvo (Krupa)

10:00
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

11:30
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

11:30
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

16:30
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sutjeska (Foča)

10:00
Omarska

Omarska — Sloboda (Mrkonjić Grad)

16:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

16:30
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

10:00
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Borac (K. Dubica)

10:00
Omarska

Omarska — Sloboda (Mrkonjić Grad)

16:30
Banja Luka

Borac (K. Dubica) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

17:00
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Radnik (Bijeljina)

17:00
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

17:00
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

17:30
Banja Luka

Leotar (Trebinje) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

17:30
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Velež (Nevesinje)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

Rezultat

10:00
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Omarska

8 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

8 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

11:30
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 9
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 0
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Famos (Vojkovići)

5 - 1
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Polet 1926 (Brod)

6 - 0
Banja Luka

Krajina (Cazin) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Polet 1926 (Brod)

4 - 2
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 1
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — BSK (Banja Luka)

1 - 3
Banja Luka

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Banja Luka

Romanija (Pale) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 5
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

3 - 1
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

11 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0

Rudar (Kamengrad) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Nevesinje

Velež (Nevesinje) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloga (Doboj)

3 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Leotar (Trebinje)

2 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Podgrmeč (Sanski Most)

6 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Drina (Zvornik)

5 - 0
Trn

Sloga (Trn) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Trn

Sloga (Trn) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Borac (K. Dubica)

6 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Omarska

6 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Omarska

9 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Omarska

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 2
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

2 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

0 - 7
Bihać

Bratstvo (Krupa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Borac (Banja Luka)

0 - 6
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Borac (Banja Luka)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 8
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

6 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Proleter (Teslić)

1 - 2
Omarska

Omarska — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krajina (Cazin)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 6
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

6 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Romanija (Pale)

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

0 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Omarska

Omarska — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 6
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

1 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Podrinje (Janja)

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 6
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

0 - 13
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Borac (Banja Luka)

1 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Borac (Banja Luka)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloboda (Novi Grad)

5 - 3
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

2 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

1 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Radnik (Bijeljina)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 4
Omarska

Omarska — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sutjeska (Foča)

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

5 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Podgrmeč (Sanski Most)

6 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Podgrmeč (Sanski Most)

0 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

4 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

5 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

6 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Omarska

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krajina (Cazin)

6 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krajina (Cazin)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

5 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

6 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloboda (Novi Grad)

0 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 2
Janja

Podrinje (Janja) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Proleter (Teslić)

8 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Proleter (Teslić)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Polet 1926 (Brod)

7 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Polet 1926 (Brod)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Zvijezda 09 (Stanišići)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

5 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

17 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

8 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 1
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar (Doboj)

1 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Željezničar (Doboj)

5 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Omarska

3 - 1
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Famos (Vojkovići)

4 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 7
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 3
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

20 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — BSK (Banja Luka)

0 - 6
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Borac (Banja Luka)

8 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)