Polet 1926 (Brod)

Parovi

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

10:00
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

11:30
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

10:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

11:30
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

10:00
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (Banja Luka)

11:30
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (Banja Luka)

10:00
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Polet 1926 (Brod)

10:00
Brod

Polet 1926 (Brod) — Omarska

10:00
Laktaši

Laktaši — Polet 1926 (Brod)

10:00
Banja Luka

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

11:30
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

Rezultat

6 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

5 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

1 - 3
Banja Luka

Polet 1926 (Brod) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

5 - 1
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Polet 1926 (Brod)

4 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Polet 1926 (Brod)

1 - 1
Banja Luka

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

0 - 5
Banja Luka

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

8 - 1
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

2 - 0
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

9 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

0 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

0 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

4 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

12 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

1 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar (Doboj)

0 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar (Doboj)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

2 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Trn)

1 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Trn)

7 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

2 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Laktaši

4 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Laktaši

0 - 4
Omarska

Omarska — Polet 1926 (Brod)

4 - 1
Omarska

Omarska — Polet 1926 (Brod)

2 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (K. Dubica)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (K. Dubica)

2 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

7 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

1 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

7 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

1 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — BSK (Banja Luka)

0 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — BSK (Banja Luka)

5 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Polet 1926 (Brod)

3 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Polet 1926 (Brod)

3 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

5 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

0 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

1 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

0 - 10
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

11 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

7 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Laktaši

1 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Laktaši

6 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

3 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

4 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

6 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

0 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

2 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

13 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Polet (Brod)

1 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

3 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

0 - 10
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

2 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

2 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Laktaši

Laktaši — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Laktaši

Laktaši — Polet 1926 (Brod)

0 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

4 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Polet 1926 (Brod)

7 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Polet 1926 (Brod)

6 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Polet 1926 (Brod)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar (Doboj)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar (Doboj)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

10 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

7 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 9
Brod

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

7 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

1 - 13
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (Banja Luka)

0 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (Banja Luka)

2 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Polet 1926 (Brod)

8 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Polet 1926 (Brod)

1 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

4 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar (Doboj)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar (Doboj)

6 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

0 - 3
Prijedor

Radnik (Urije) — Polet 1926 (Brod)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

2 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

10 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

16 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (Šamac)

0 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (Šamac)

0 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Polet 1926 (Brod)

7 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Polet 1926 (Brod)

3 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

6 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

0 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

6 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

8 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

1 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (Banja Luka)

0 - 9
Brod

Polet 1926 (Brod) — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

2 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

0 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

0 - 5
Doboj

Željezničar (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

1 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Radnik (Urije)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

0 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

1 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Šamac

Borac (Šamac) — Polet 1926 (Brod)

4 - 2
Šamac

Borac (Šamac) — Polet 1926 (Brod)

1 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

6 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

2 - 10
Brod

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Polet 1926 (Brod)

1 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

2 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

8 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

7 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

1 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

6 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Polet 1926 (Brod)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Polet 1926 (Brod)

11:30
Brod

Polet 1926 (Brod) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

10:00
Brod

Polet 1926 (Brod) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Radnik (Urije)

0 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

0 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

0 - 5

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

0 - 1

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Polet 1926 (Brod)

5 - 0

Polet 1926 (Brod) — Borac (K. Dubica)

2 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

0 - 0

Željezničar (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

4 - 2

Polet 1926 (Brod) — Borac (K. Dubica)

2 - 0

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

0 - 1

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

8 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

3 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Polet 1926 (Brod)

0 - 6

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

1 - 3

Polet 1926 (Brod) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

0 - 6

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4

Polet 1926 (Brod) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

0 - 2

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Teslić

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Polet 1926 (Brod)

0 - 4

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

4 - 0

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Polet 1926 (Brod)

2 - 5

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

0 - 0

Radnik (Urije) — Polet 1926 (Brod)

5 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

7 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — OFK Polet 1926 (Brod)