Laktaši

Parovi

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Laktaši

6 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

Rezultat

0 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Laktaši

6 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Laktaši

3 - 6
Banja Luka

Laktaši — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Laktaši

Laktaši — Borac (Banja Luka)

0 - 6
Laktaši

Laktaši — Borac (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Laktaši

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

4 - 2
Banja Luka

Laktaši — Leotar (Trebinje)

11 - 0
Laktaši

Laktaši — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 0
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Laktaši

5 - 0
Laktaši

Laktaši — Proleter (Teslić)

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Proleter (Teslić)

0 - 4
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Laktaši

2 - 1
Banja Luka

Laktaši — Borac (K. Dubica)

0 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Laktaši

4 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Laktaši

0 - 5
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

0 - 4
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Laktaši — Alfa (Modriča)

0 - 1
Laktaši

Laktaši — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 4
Laktaši

Laktaši — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

3 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

2 - 3
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Laktaši

3 - 0
Laktaši

Laktaši — Polet 1926 (Brod)

4 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

0 - 1
Laktaši

Laktaši — Polet 1926 (Brod)

7 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

6 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

3 - 0
Laktaši

Laktaši — Omarska

1 - 1
Banja Luka

Laktaši — Rudar (Prijedor)

0 - 1
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

0 - 4
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Banja Luka

Romanija (Pale) — Laktaši

0 - 4
Bihać

Bratstvo (Krupa) — Laktaši

5 - 1
Banja Luka

Laktaši — Velež (Nevesinje)

6 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

8 - 0
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Laktaši

2 - 3
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

1 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Laktaši

6 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Laktaši

5 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

0 - 2
Banja Luka

Laktaši — Radnik (Bijeljina)

0 - 2
Laktaši

Laktaši — Željezničar (Doboj)

0 - 9
Laktaši

Laktaši — Željezničar (Doboj)

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

0 - 2
Banja Luka

Laktaši — Krajina (Cazin)

3 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

3 - 0
Banja Luka

Laktaši — Sutjeska (Foča)

4 - 0
Banja Luka

Laktaši — Sloga (Trn)

1 - 6
Laktaši

Laktaši — Sloga (Trn)

2 - 1
Banja Luka

Omarska — Laktaši

5 - 1
Banja Luka

Jedinstvo (Bihać) — Laktaši

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

11 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

3 - 1
Banja Luka

Laktaši — Famos (Vojkovići)

1 - 3
Banja Luka

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Laktaši

0 - 1
Banja Luka

Rudar (Kamengrad) — Laktaši

0 - 2
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

3 - 0
Banja Luka

Laktaši — Omarska

0 - 4
Banja Luka

Laktaši — Omarska

4 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

0 - 0
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Laktaši

3 - 0
Laktaši

Laktaši — Borac (K. Dubica)

0 - 7
Laktaši

Laktaši — Borac (K. Dubica)

8 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Laktaši

15 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Laktaši

1 - 4
Laktaši

Laktaši — BSK (Banja Luka)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Drina (Zvornik)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

2 - 8
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

3 - 3
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Laktaši

1 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Laktaši

0 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Laktaši

2 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Laktaši

16 - 0
Laktaši

Laktaši — Borac (K. Dubica)

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Laktaši

Laktaši — BSK (Banja Luka)

2 - 5
Laktaši

Laktaši — BSK (Banja Luka)

5 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

5 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Laktaši

9 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Laktaši

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Laktaši

Laktaši — Slavija (I. Sarajevo)

6 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Omarska

Omarska — Laktaši

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

2 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Laktaši

4 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Laktaši

10 - 0
Laktaši

Laktaši — Bratstvo (Krupa)

7 - 1
Laktaši

Laktaši — Romanija (Pale)

1 - 2
Laktaši

Laktaši — Alfa (Modriča)

0 - 7
Laktaši

Laktaši — Alfa (Modriča)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

2 - 5
Nevesinje

Velež (Nevesinje) — Laktaši

6 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

1 - 7
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

0 - 7
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

5 - 0
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

12 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

1 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Laktaši

0 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Laktaši

4 - 1
Laktaši

Laktaši — Sloga (Doboj)

0 - 9
Laktaši

Laktaši — Sloga (Doboj)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Jedinstvo (Bihać)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Laktaši

5 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Laktaši

7 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Laktaši

5 - 2
Laktaši

Laktaši — Omarska

3 - 0
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

4 - 1
Trn

Sloga (Trn) — Laktaši

11 - 0
Trn

Sloga (Trn) — Laktaši

4 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

0 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Laktaši

0 - 9
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 12
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 1
Laktaši

Laktaši — Rudar (Kamengrad)

3 - 3
Laktaši

Laktaši — BSK (Banja Luka)

0 - 6
Omarska

Omarska — Laktaši

0 - 1
Omarska

Omarska — Laktaši

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Laktaši

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Laktaši

8 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

7 - 1
Laktaši

Laktaši — Krajina (Cazin)

3 - 1
Laktaši

Laktaši — Krajina (Cazin)

4 - 0
Laktaši

Laktaši — Drina (Zvornik)

1 - 6
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

4 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

0 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

2 - 4
Laktaši

Laktaši — Proleter (Teslić)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Proleter (Teslić)

2 - 2
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Radnik (Bijeljina)

4 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Laktaši

1 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Laktaši

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Laktaši

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

2 - 6
Laktaši

Laktaši — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 1
Laktaši

Laktaši — Sutjeska (Foča)

5 - 2
Laktaši

Laktaši — Krupa (Krupa na Vrbasu)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

5 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Laktaši

6 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Laktaši

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

6 - 0
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

1 - 5
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

5 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

3 - 1
Laktaši

Laktaši — Omarska

1 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

2 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

2 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

1 - 5
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Laktaši

10 - 1
Laktaši

Laktaši — Omarska

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Novi Grad)

0 - 10
Laktaši

Laktaši — Sloga (Doboj)

0 - 7
Laktaši

Laktaši — Sloga (Doboj)

3 - 2
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Laktaši

1 - 2
Janja

Podrinje (Janja) — Laktaši

17 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Laktaši

9 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Laktaši

0 - 0
Laktaši

Laktaši — Zvijezda 09 (Stanišići)

2 - 1
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

0 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Laktaši

0 - 1
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Laktaši

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Laktaši

Laktaši — BSK (Banja Luka)

2 - 2
Laktaši

Laktaši — Borac (Banja Luka)

0 - 8
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

0 - 6
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

0 - 8
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

1 - 8
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Laktaši

3 - 2
Laktaši

Laktaši — Jedinstvo (Bihać)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Laktaši

Laktaši — Jedinstvo (Bihać)

0 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Laktaši

0 - 9
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Laktaši

5 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Laktaši

2 - 1
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

5 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

6 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Laktaši

1 - 2
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 2
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Laktaši

7 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Laktaši

3 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Laktaši

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

5 - 0
Laktaši

Laktaši — Famos (Vojkovići)

0 - 4
Laktaši

Laktaši — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Laktaši

Laktaši — Polet 1926 (Brod)

3 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Laktaši

8 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Laktaši

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Laktaši

0 - 9
Laktaši

Laktaši — Željezničar (Doboj)

1 - 6
Laktaši

Laktaši — Željezničar (Doboj)

0 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Laktaši

2 - 1
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

11 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 2
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Laktaši

0 - 4
Laktaši

Laktaši — Alfa (Modriča)

0 - 1
Laktaši

Laktaši — Alfa (Modriča)

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

6 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

8 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

4 - 8
Omarska

Omarska — Laktaši

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 1
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 11
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 6
Laktaši

Laktaši — Spartak 2013 (Banja Luka)

7 - 0
Laktaši

Laktaši — Alfa

13 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Laktaši

6 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Laktaši

0 - 2
Omarska

Omarska — Laktaši

0 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Laktaši

0 - 21
Laktaši

Laktaši — Borac (Banja Luka)

0 - 10
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

4 - 2
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Novi Grad)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

3 - 1
Laktaši

Laktaši — Podrinje (Janja)

9 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Laktaši

5 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Laktaši

0 - 16
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

4 - 1
Laktaši

Laktaši — Podgrmeč (Sanski Most)

6 - 0
Laktaši

Laktaši — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Laktaši

11 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

9 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

4 - 0
Laktaši

Laktaši — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Laktaši

2 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Laktaši

2 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

1 - 1
Laktaši

Laktaši — Željezničar Sport Team

0 - 7
Laktaši

Laktaši — Borac (Banja Luka)