Sutjeska (Foča)

Parovi

16:30
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sutjeska (Foča)

16:30
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sutjeska (Foča)

16:30
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Radnik (Bijeljina)

16:30
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Sutjeska (Foča)

17:00
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Velež (Nevesinje)

17:00
Banja Luka

Romanija (Pale) — Sutjeska (Foča)

17:00
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Rudar (Prijedor)

17:30
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Sutjeska (Foča)

17:30
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča)

Rezultat

2 - 1
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Omarska

2 - 1
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Sutjeska (Foča)

2 - 0
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — BSK (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Laktaši — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Leotar (Trebinje)

0 - 0
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Sutjeska (Foča)

0 - 1
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Borac (K. Dubica)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sutjeska (Foča)

1 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sutjeska (Foča)

2 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Romanija (Pale)

2 - 0
Nevesinje

Velež (Nevesinje) — Sutjeska (Foča)

5 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Sutjeska (Foča)

0 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team

3 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Famos (Vojkovići)

2 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Omarska

Omarska — Sutjeska (Foča)

5 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Laktaši

3 - 1
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Sutjeska (Foča)

0 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik)

2 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sutjeska (Foča)

1 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Kozara (Gradiška)

0 - 6
Foča

Sutjeska (Foča) — Radnik (Bijeljina)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sutjeska (Foča)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Tekstilac (Derventa)

4 - 1
Laktaši

Laktaši — Sutjeska (Foča)

0 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sutjeska (Foča)

3 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Omarska

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sutjeska (Foča)

1 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloboda (Novi Grad)

1 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Sutjeska (Foča)

0 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Zvijezda 09 (Stanišići)

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sutjeska (Foča)

1 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sutjeska (Foča)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik)

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sutjeska (Foča)

2 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Sutjeska (Foča)

5 - 3
Foča

Sutjeska (Foča) — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sutjeska (Foča)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Laktaši

5 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sutjeska (Foča)

3 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Omarska

Omarska — Sutjeska (Foča)

3 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Sutjeska (Foča)

3 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Podrinje (Janja)

3 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Sutjeska (Foča)

3 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sutjeska (Foča)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sutjeska (Foča)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 3
Foča

Sutjeska (Foča) — Zvijezda 09 (Stanišići)

5 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Sutjeska (Foča)

2 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sutjeska (Foča)

5 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sutjeska (Foča)

3 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Budućnost (Pilica)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Sutjeska (Foča)

4 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Borac (K. Dubica)

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sutjeska (Foča)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Podrinje (Janja)

4 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sutjeska (Foča)

1 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloga (Doboj)

0 - 1
Omarska

Omarska — Sutjeska (Foča)

2 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Sutjeska (Foča)

1 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloboda (N. Grad)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sutjeska (Foča)

4 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 2
Pilica

Budućnost (Pilica) — Sutjeska (Foča)

5 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sutjeska (Foča)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Sutjeska (Foča)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik)

2 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Sutjeska (Foča)

1 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Omarska

0 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Janja

Podrinje (Janja) — Sutjeska (Foča)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 4
Brčko

Jedinstvo (Brčko) — Sutjeska (Foča)

5 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Borac (K. Dubica)

2 - 0
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Sutjeska (Foča)

1 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Sutjeska (Foča)

0 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sutjeska (Foča)

2 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Sutjeska (Foča)

1 - 3
Foča

Sutjeska (Foča) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Sutjeska (Foča)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sutjeska (Foča)

4 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Podrinje (Janja)

2 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sutjeska (Foča)

2 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Jedinstvo (Brćko)

1 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sutjeska (Foča)

2 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Leotar (Trebinje)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sutjeska (Foča)

0 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Zvijezda 09 (Stanišići)

0 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sutjeska (Foča)

0 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloboda (N. Grad)

2 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sutjeska (Foča)

0 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloga (Doboj)