Slavija (I. Sarajevo)

Parovi

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Laktaši

17:30
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Slavija (I. Sarajevo)

Rezultat

4 - 1
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Sutjeska (Foča)

0 - 2
Banja Luka

Omarska — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 2
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Famos (Vojkovići)

1 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 3
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Laktaši

1 - 0
Banja Luka

Leotar (Trebinje) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Drina (Zvornik)

1 - 2
Banja Luka

Borac (K. Dubica) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 1
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Banja Luka

Romanija (Pale) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 0
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Velež (Nevesinje)

2 - 0
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 2
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Radnik (Bijeljina)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Omarska

2 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 3
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — BSK (Banja Luka)

3 - 0
Laktaši

Laktaši — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Leotar (Trebinje)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo)

5 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Borac (K. Dubica)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Romanija (Pale)

2 - 2
Nevesinje

Velež (Nevesinje) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Slavija (I. Sarajevo)

5 - 3
Doboj

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Famos (Vojkovići)

3 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 2
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sutjeska (Foča)

5 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 4
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Omarska

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 2
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 3
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloboda (Novi Grad)

2 - 2
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Podrinje (Janja)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Slavija (I. Sarajevo)

5 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Radnik (Bijeljina)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Drina (Zvornik)

2 - 2
Omarska

Omarska — Slavija (I. Sarajevo)

4 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Borac (K. Dubica)

0 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Podrinje (Janja)

2 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Omarska

2 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloboda (N. Grad)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Drina (Zvornik)

5 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Budućnost (Pilica)

4 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Zvijezda 09 (Stanišići)

3 - 2
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Omarska

Omarska — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 2
Pilica

Budućnost (Pilica) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 3
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Leotar (Trebinje)

4 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Drina (Zvornik)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Zvijezda 09 (Stanišići)

5 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sutjeska (Foča)

1 - 2
Brčko

Jedinstvo (Brčko) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloboda (N. Grad)

4 - 0
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Podrinje (Janja)

2 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Jedinstvo (Brćko)

0 - 3
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Borac (K. Dubica)

0 - 0
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Slavija (I. Sarajevo)