Ljubić (Prnjavor)

Parovi

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

6 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

17:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

Rezultat

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 5
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 4
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Romanija (Pale)

5 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

4 - 0
Banja Luka

Velež (Nevesinje) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 6
Bihać

Bratstvo (Krupa) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Radnik (Bijeljina)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

2 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

4 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Sutjeska (Foča)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

2 - 4
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

0 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

4 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

0 - 5
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Famos (Vojkovići)

1 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Doboj

Željezničar (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

6 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Trn)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Trn)

11 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Banja Luka

Leotar (Trebinje) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Banja Luka

Rudar (Kamengrad) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Drina (Zvornik)

3 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

1 - 0
Banja Luka

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

0 - 4
Banja Luka

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Omarska

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 4
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Borac (K. Dubica)

6 - 4
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Borac (K. Dubica)

12 - 0
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 0
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 4
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 4
Banja Luka

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 2
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

2 - 4
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Pale

Romanija (Pale) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 5
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Velež (Nevesinje)

4 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

3 - 5
Omarska

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Bratstvo (Krupa)

2 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

5 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

7 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

2 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

1 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — BSK (Banja Luka)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Kamengrad)

1 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar (Doboj)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar (Doboj)

2 - 8
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 0
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Leotar (Trebinje)

3 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Trn

Sloga (Trn) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 2
Trn

Sloga (Trn) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (K. Dubica)

0 - 9
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — BSK (Banja Luka)

6 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (K. Dubica)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

10 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

5 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

4 - 1
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

0 - 4
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Banja Luka)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Banja Luka)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

10 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 11
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Banja Luka)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

6 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Omarska

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

9 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 7
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 7
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

1 - 5
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Podrinje (Janja)

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

10 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

9 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

6 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

8 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Doboj

Željezničar (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

5 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

5 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Radnik (Bijeljina)

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

6 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

3 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sutjeska (Foča)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

0 - 12
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

3 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Laktaši

Laktaši — Ljubić (Prnjavor)

14 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

2 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

3 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — BSK (Banja Luka)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

11 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

0 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Novi Grad)

1 - 2
Janja

Podrinje (Janja) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

10 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 3
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

1 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar (Doboj)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar (Doboj)

2 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 7
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Laktaši

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Drina (Zvornik)

1 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 9
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

2 - 6
Omarska

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (Novi Grad)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Famos (Vojkovići)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

11 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (N. Grad)

0 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

4 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

7 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

10 - 3
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

12 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

3 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

1 - 4
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

8 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Brdo (Prijedor)

0 - 12
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

5 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 2
Doboj

Željezničar (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 3
Pilica

Budućnost (Pilica) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (N. Grad)

0 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloboda (N. Grad)

5 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

0 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Radnik (Urije)

0 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

5 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

1 - 10
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

0 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

10 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Podgrmeč (Sanski Most)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Podgrmeč (Sanski Most)

4 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sutjeska (Foča)

2 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Šamac)

3 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Šamac)

2 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

0 - 9
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

4 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

0 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

3 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

0 - 12
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Banja Luka)

1 - 2
Omarska

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Omarska

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

4 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

2 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — BSK (Banja Luka)

0 - 13
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (Banja Luka)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 5
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Budućnost (Pilica)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar (Doboj)

8 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar (Doboj)

1 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 6
Prijedor

Radnik (Urije) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (K. Dubica)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Borac (K. Dubica)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

6 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Polet 1926 (Brod)

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

3 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Podrinje (Janja)

0 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

0 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

3 - 3
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Drina (Zvornik)

0 - 11
Šamac

Borac (Šamac) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 4
Šamac

Borac (Šamac) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

0 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

6 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

5 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

4 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Omarska

Omarska — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Zvijezda 09 (Stanišići)

10:00
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

4 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

9 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 3
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 3
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

11 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Brdo (Prijedor)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Brdo (Prijedor)

3 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Jajce

Metalleghe BSI (Jajce) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Jajce

Metalleghe BSI (Jajce) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

6 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

0 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

0 - 10
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 6
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Omarska

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Janja

Podrinje (Janja) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

5 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Brčko)

1 - 10
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Željezničar Sport Team