Krupa  (Krupa na Vrbasu)

Parovi

16:30
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sarajevo

16:30
Hadžići

Radnik (Hadžići) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

17:00
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar (Sarajevo)

17:00
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

17:00
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Široki Brijeg

17:00
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

Rezultat

6 - 0
Tuzla

Sloboda (Tuzla) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Zrinjski (Mostar)

5 - 0
Banja Luka

Tuzla city — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 2
Banja Luka

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Zvijezda 09 (Stanišići)

0 - 0
Banja Luka

Velež (Mostar) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Banja Luka

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Široki Brijeg

Široki Brijeg — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Radnik (Bijeljina)

4 - 0
Sarajevo

Željezničar (Sarajevo) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Radnik (Hadžići)

7 - 0
Sarajevo

Sarajevo — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Tuzla)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Mostar

Zrinjski (Mostar) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tuzla city

4 - 2
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Velež (Mostar)

0 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Banja Luka)

7 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

5 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

6 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

4 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Doboj

Željezničar (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Famos (Vojkovići)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

3 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 2
Laktaši

Laktaši — Krupa (Krupa na Vrbasu)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

0 - 8
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

15 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Omarska

Omarska — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 6
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

3 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 7
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Banja Luka)

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 0
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Podrinje (Janja)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Krajina (Cazin)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 2
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 6
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Proleter (Teslić)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Proleter (Teslić)

3 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

4 - 5
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

1 - 3
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Drina (Zvornik)

2 - 9
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar (Doboj)

2 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar (Doboj)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Radnik (Bijeljina)

0 - 6
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

5 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Laktaši

5 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sutjeska (Foča)

10 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Laktaši

0 - 10
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Banja Luka)

0 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Banja Luka)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

9 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Podgrmeč (Sanski Most)

6 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Omarska

1 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

2 - 7
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

0 - 6
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 7
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

8 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (Novi Grad)

9 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Laktaši

5 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Laktaši

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 5
Teslić

Proleter (Teslić) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 4
Janja

Podrinje (Janja) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 5
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Polet 1926 (Brod)

8 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Polet 1926 (Brod)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

12:00
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

12:00
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

6 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Šamac)

6 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Šamac)

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Podrinje (Janja)

5 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 5
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

8 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sutjeska (Foča)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Omarska

2 - 3
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloboda (N. Grad)

1 - 10
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (Banja Luka)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

5 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Drina (Zvornik)

0 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Budućnost (Pilica)

0 - 2
Doboj

Željezničar (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Doboj

Željezničar (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Radnik (Urije)

10:00
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Radnik (Urije)

6 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Borac (K. Dubica)

0 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

10 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 5
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Janja

Podrinje (Janja) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 5
Šamac

Borac (Šamac) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 4
Šamac

Borac (Šamac) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

1 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Omarska

Omarska — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

7 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

9 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Proleter (Teslić)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Proleter (Teslić)

0 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Slavija (I. Sarajevo)

4 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar (Doboj)

5 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar (Doboj)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3

Radnik (Urije) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 4
Pilica

Budućnost (Pilica) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Polet 1926 (Brod)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Polet 1926 (Brod)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)