Drina (Zvornik)

Parovi

16:30
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Drina (Zvornik)

16:30
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Alfa (Modriča)

16:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Drina (Zvornik)

17:00
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Borac (K. Dubica)

17:00
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

17:00
Banja Luka

Leotar (Trebinje) — Drina (Zvornik)

17:30
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Laktaši

17:30
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Drina (Zvornik)

Rezultat

3 - 0
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Banja Luka

Romanija (Pale) — Drina (Zvornik)

3 - 1
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Velež (Nevesinje)

0 - 1
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Drina (Zvornik)

0 - 0
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Radnik (Bijeljina)

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik)

0 - 0
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Sutjeska (Foča)

0 - 0
Banja Luka

Omarska — Drina (Zvornik)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — BSK (Banja Luka)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Drina (Zvornik)

2 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Leotar (Trebinje)

6 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Drina (Zvornik)

0 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Drina (Zvornik)

3 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Romanija (Pale)

1 - 0
Nevesinje

Velež (Nevesinje) — Drina (Zvornik)

3 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Drina (Zvornik)

0 - 3
Zvornik

Drina (Zvornik) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Omarska

1 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Drina (Zvornik)

4 - 0
Laktaši

Laktaši — Drina (Zvornik)

0 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Drina (Zvornik)

3 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Omarska

2 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik)

7 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloboda (Novi Grad)

0 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Drina (Zvornik)

1 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Zvijezda 09 (Stanišići)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Drina (Zvornik)

0 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo)

5 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Drina (Zvornik)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Laktaši

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Drina (Zvornik)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Omarska

Omarska — Drina (Zvornik)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Drina (Zvornik)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Podrinje (Janja)

5 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Drina (Zvornik)

4 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Drina (Zvornik)

4 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Drina (Zvornik)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Drina (Zvornik)

0 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Radnik (Bijeljina)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Drina (Zvornik)

0 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sutjeska (Foča)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Drina (Zvornik)

7 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Budućnost (Pilica)

2 - 2
Omarska

Omarska — Drina (Zvornik)

4 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Alfa (Modriča)

5 - 4
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Drina (Zvornik)

4 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Borac (K. Dubica)

1 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Drina (Zvornik)

0 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Drina (Zvornik)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Podrinje (Janja)

5 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Drina (Zvornik)

3 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Drina (Zvornik)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sutjeska (Foča)

0 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Drina (Zvornik)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Pilica

Budućnost (Pilica) — Drina (Zvornik)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Omarska

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Zvijezda 09 (Stanišići)

0 - 2
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloboda (N. Grad)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik)

0 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Janja

Podrinje (Janja) — Drina (Zvornik)

0 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Drina (Zvornik)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik)

4 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Drina (Zvornik)

5 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Jedinstvo (Brčko)

3 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Leotar (Trebinje)

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Drina (Zvornik)

2 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Drina (Zvornik)

4 - 3
Zvornik

Drina (Zvornik) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Drina (Zvornik)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sutjeska (Foča)

6 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloboda (N. Grad)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Drina (Zvornik)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloga (Doboj)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Drina (Zvornik)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Podrinje (Janja)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Drina (Zvornik)

2 - 4
Brčko

Jedinstvo (Brćko) — Drina (Zvornik)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Borac (K. Dubica)

2 - 2
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo)

5 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Drina (Zvornik)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Drina (Zvornik)

1 - 2
Zvornik

Drina (Zvornik) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Drina (Zvornik)

3 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Ljubić (Prnjavor)