Alfa (Modriča)

Parovi

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

10:00
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

11:30
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

19:00
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

11:30
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

10:00
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (K. Dubica)

11:30
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (K. Dubica)

16:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

16:30
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Borac (K. Dubica)

10:00
Omarska

Omarska — Alfa (Modriča)

16:30
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Alfa (Modriča)

10:00
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

16:30
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Leotar (Trebinje)

17:00
Banja Luka

Laktaši — Alfa (Modriča)

17:00
Banja Luka

Alfa (Modriča) — BSK (Banja Luka)

17:00
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Alfa (Modriča)

17:30
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Omarska

17:30
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

11:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

Rezultat

1 - 0
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

4 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

11:30
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Banja Luka

Alfa (Modriča) — BSK (Banja Luka)

6 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — BSK (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Romanija (Pale)

1 - 1
Banja Luka

Velež (Nevesinje) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Banja Luka

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Banja Luka

Radnik (Bijeljina) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Banja Luka

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

0 - 5
Banja Luka

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Banja Luka

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

1 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

1 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Sutjeska (Foča)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Omarska

Omarska — Alfa (Modriča)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

4 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Famos (Vojkovići)

0 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Alfa (Modriča)

6 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

5 - 3
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Trn

Sloga (Trn) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Trn

Sloga (Trn) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Laktaši

Laktaši — Alfa (Modriča)

0 - 7
Laktaši

Laktaši — Alfa (Modriča)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

2 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

9 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Omarska

7 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Omarska

2 - 4
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (Banja Luka)

0 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (Banja Luka)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča)

0 - 8
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

3 - 0
Pale

Romanija (Pale) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

5 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

0 - 4
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

4 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Velež (Nevesinje)

2 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Radnik (Bijeljina)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

4 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Zvijezda 09 (Stanišići)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

6 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

4 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

2 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik)

5 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

3 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

0 - 6
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

5 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Radnik (Bijeljina)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sutjeska (Foča)

5 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

2 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Laktaši

0 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (Novi Grad)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

6 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar (Doboj)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar (Doboj)

0 - 0
Omarska

Omarska — Alfa (Modriča)

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

5 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 6
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Alfa (Modriča)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

1 - 5
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (Banja Luka)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (Banja Luka)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

6 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Famos (Vojkovići)

0 - 4
Laktaši

Laktaši — Alfa (Modriča)

0 - 1
Laktaši

Laktaši — Alfa (Modriča)

3 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

7 - 0
Laktaši

Laktaši — Alfa

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 7
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Alfa (Modriča)

7 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

1 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Omarska

5 - 5
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Slavija (I. Sarajevo)

3 - 0
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Alfa (Modriča)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Podrinje (Janja)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

5 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

2 - 3
Pilica

Budućnost (Pilica) — Alfa (Modriča)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (Banja Luka)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (Banja Luka)

4 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

1 - 6
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (K. Dubica)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Podrinje (Janja)

5 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar (Doboj)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar (Doboj)

2 - 5
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Sutjeska (Foča)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

0 - 4
Prijedor

Radnik (Urije) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

6 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Polet 1926 (Brod)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Omarska

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

6 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Alfa (Modriča)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (N. Grad)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

1 - 7
Šamac

Borac (Šamac) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Šamac

Borac (Šamac) — Alfa (Modriča)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

0 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča)

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

4 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Budućnost (Pilica)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik)

10 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

0 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

1 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 3
Doboj

Željezničar (Doboj) — Alfa (Modriča)

0 - 9
Doboj

Željezničar (Doboj) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča)

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

8 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Radnik (Urije)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

2 - 10
Brod

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Omarska

Omarska — Alfa (Modriča)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Zvijezda 09 (Stanišići)

6 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Alfa (Modriča)

13 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (Šamac)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (Šamac)

5 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Alfa (Modriča)

2 - 6
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

4 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 7
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

3 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

2 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

1 - 4
Brčko

Jedinstvo (Brčko) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (K. Dubica)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

4 - 3
Zvornik

Drina (Zvornik) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Alfa (Modriča)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

11:30
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

10:00
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

6 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Alfa (Modriča)

0 - 5

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

0 - 1

Polet 1926 (Brod) — Alfa (Modriča)

6 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Jedinstvo (Brćko)

0 - 6
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

0 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Radnik (Urije)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Leotar (Trebinje)

1 - 3
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

7 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (K. Dubica)

10 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Borac (K. Dubica)

5 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik)

3 - 1

Željezničar (Doboj) — Alfa (Modriča)

0 - 7
Doboj

Željezničar (Doboj) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Slavija (I. Sarajevo)

4 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

2 - 2
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Alfa (Modriča)

3 - 0

Borac (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

1 - 1

Borac (Banja Luka) — Alfa (Modriča)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sutjeska (Foča)

0 - 10
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Alfa (Modriča)

0 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloboda (N. Grad)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

3 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

4 - 1

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Alfa (Modriča)

0 - 2

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Alfa (Modriča)

2 - 5
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Podrinje (Janja)

2 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Spartak 2013 (Banja Luka)