Tekstilac (Derventa)

Parovi

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Podrinje (Janja)

10:00
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Tekstilac (Derventa)

11:30
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Tekstilac (Derventa)

10:00
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Omarska

11:30
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Omarska

10:00
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

10:00
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Spartak 2013 (Banja Luka)

10:00
Trn

Sloga (Trn) — Tekstilac (Derventa)

10:00
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

11:30
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

Rezultat

11:30
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Banja Luka)

10:00
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Banja Luka)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

9 - 0
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

5 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

2 - 5
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

3 - 2
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 3
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 5
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

3 - 1
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

8 - 1
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

2 - 0
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

1 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

4 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

6 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

0 - 5
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

6 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar (Doboj)

0 - 5
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar (Doboj)

6 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

4 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Trn)

0 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Trn)

3 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

8 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

6 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

0 - 7
Omarska

Omarska — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Omarska

Omarska — Tekstilac (Derventa)

9 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (K. Dubica)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (K. Dubica)

2 - 3
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

1 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

8 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — BSK (Banja Luka)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — BSK (Banja Luka)

1 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Tekstilac (Derventa)

1 - 3
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Tekstilac (Derventa)

6 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Tekstilac (Derventa)

4 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

2 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Famos (Vojkovići)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Banja Luka)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

3 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

2 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

1 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Omarska

Omarska — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Tekstilac (Derventa)

0 - 3
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

1 - 5
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

5 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

4 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

0 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

6 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 6
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Radnik (Bijeljina)

0 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sutjeska (Foča)

2 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

5 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

6 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Laktaši

Laktaši — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

0 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Omarska

6 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

8 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Laktaši

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (Novi Grad)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

7 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

2 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Tekstilac (Derventa)

2 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Zvijezda 09 (Stanišići)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar (Doboj)

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar (Doboj)

0 - 9
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Tekstilac (Derventa)

5 - 5
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Drina (Zvornik)

8 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Tekstilac (Derventa)

0 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

4 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

5 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Banja Luka)

2 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Banja Luka)

0 - 0
Omarska

Omarska — Tekstilac (Derventa)

1 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Zvijezda 09 (Stanišići)

3 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Drina (Zvornik)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar (Doboj)

4 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar (Doboj)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

0 - 7
Prijedor

Radnik (Urije) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 1
Pilica

Budućnost (Pilica) — Tekstilac (Derventa)

6 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

8 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

2 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Tekstilac (Derventa)

1 - 5
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Šamac

Borac (Šamac) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Šamac

Borac (Šamac) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Tekstilac (Derventa)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Podrinje (Janja)

6 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

0 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sutjeska (Foča)

0 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Omarska

5 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

3 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (N. Grad)

1 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Tekstilac (Derventa)

4 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 7
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

0 - 8
Doboj

Željezničar (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

4 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

7 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Radnik (Urije)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Tekstilac (Derventa)

1 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

2 - 4
Brod

Polet 1926 (Brod) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Budućnost (Pilica)

4 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

7 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

6 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Šamac)

5 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Šamac)

0 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (K. Dubica)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

1 - 5
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

9 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (K. Dubica)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

3 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Drina (Zvornik)

1 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa)

2 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Zvijezda 09 (Stanišići)

1 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Tekstilac (Derventa)

0 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

Odgođeno
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

Odgođeno
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

11:30
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Tekstilac (Derventa)

10:00
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar (Doboj)

6 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar (Doboj)

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Brčko

Jedinstvo (Brčko) — Tekstilac (Derventa)

0 - 6
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Banja Luka)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (Banja Luka)

0 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Tekstilac (Derventa)

0 - 6
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Željezničar Sport Team

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Leotar (Trebinje)

2 - 2

Radnik (Urije) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Tekstilac (Derventa)

6 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sutjeska (Foča)

8 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

10:00
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Polet 1926 (Brod)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloboda (N. Grad)

10 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

0 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Alfa (Modriča)

1 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

0 - 3
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Tekstilac (Derventa)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

12 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (K. Dubica)

10 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Borac (K. Dubica)

2 - 2

Željezničar (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Podrinje (Janja)

0 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

4 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

14 - 0

Borac (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1

Željezničar (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Jedinstvo (Brćko)