Sloga (Doboj)

Parovi

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

11:30
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

10:00
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloga (Trn)

11:30
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloga (Trn)

16:30
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

10:00
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar (Doboj)

10:00
Banja Luka

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

11:30
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

Rezultat

11:30
Doboj

Sloga (Doboj) — Laktaši

6 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Laktaši

2 - 0
Omarska

Omarska — Sloga (Doboj)

0 - 6
Omarska

Omarska — Sloga (Doboj)

2 - 1
Banja Luka

Sloga (Doboj) — Borac (K. Dubica)

9 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (K. Dubica)

3 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

0 - 3
Banja Luka

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Banja Luka

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Banja Luka

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 8
Banja Luka

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

1 - 2
Banja Luka

Sloga (Doboj) — BSK (Banja Luka)

5 - 2
Banja Luka

Sloga (Doboj) — BSK (Banja Luka)

0 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

3 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloga (Doboj)

4 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

12 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

4 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

0 - 5
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

6 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

7 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

3 - 6
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloga (Doboj)

1 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 1
Trn

Sloga (Trn) — Sloga (Doboj)

2 - 4
Trn

Sloga (Trn) — Sloga (Doboj)

0 - 6
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Laktaši

Laktaši — Sloga (Doboj)

0 - 9
Laktaši

Laktaši — Sloga (Doboj)

6 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Omarska

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Omarska

0 - 8
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Banja Luka)

0 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Banja Luka)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

2 - 6
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

5 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

9 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

0 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

0 - 13
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

10 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

4 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Banja Luka)

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Banja Luka)

0 - 8
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

4 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

6 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

0 - 10
Laktaši

Laktaši — Sloga (Doboj)

0 - 7
Laktaši

Laktaši — Sloga (Doboj)

8 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

0 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

2 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 3
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloga (Doboj)

2 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloga (Doboj)

0 - 12
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

7 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

5 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

5 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

10 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

9 - 3
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

0:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

3 - 5
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Doboj)

13 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Laktaši

6 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Laktaši

2 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

7 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

1 - 4
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Sloga (Doboj)

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar (Doboj)

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar (Doboj)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

12:00
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

12:00
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Omarska

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 8
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Sloga (Doboj)

1 - 2
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Sloga (Doboj)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Radnik (Urije)

2 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloboda (N. Grad)

0 - 2
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

2 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

4 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Slavija (I. Sarajevo)

0 - 11
Šamac

Borac (Šamac) — Sloga (Doboj)

3 - 4
Šamac

Borac (Šamac) — Sloga (Doboj)

3 - 7
Pilica

Budućnost (Pilica) — Sloga (Doboj)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

1 - 10
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

0 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloga (Doboj)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

8 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

4 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

2 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloga (Doboj)

6 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

0 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloga (Doboj)

2 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

9 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

10 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 1
Omarska

Omarska — Sloga (Doboj)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Zvijezda 09 (Stanišići)

6 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar (Doboj)

10 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar (Doboj)

2 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Doboj)

0 - 9
Prijedor

Radnik (Urije) — Sloga (Doboj)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

0 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloga (Doboj)

11 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Šamac)

10 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Šamac)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Budućnost (Pilica)

1 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Sloga (Doboj)

0 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

7 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (K. Dubica)

2 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Podrinje (Janja)

4 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

1 - 7
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Banja Luka)

1 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Banja Luka)

0 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

2 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Sutjeska (Foča)

1 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

10:00
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

1 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloboda (N. Grad)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Doboj)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 4
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Janja

Podrinje (Janja) — Sloga (Doboj)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Brčko

Jedinstvo (Brčko) — Sloga (Doboj)

2 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (K. Dubica)

2 - 2
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Sloga (Doboj)

11:30
Doboj

Sloga (Doboj) — Radnik (Urije)

0 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Polet 1926 (Brod)

2 - 2
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Sutjeska (Foča)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Alfa (Modriča)

0 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Sloboda (N. Grad)

1 - 4
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Sloga (Doboj)

1 - 9
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

6 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar (Doboj)

5 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Željezničar (Doboj)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Sloga (Doboj)

1 - 3

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 7
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Borac (Banja Luka)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Podrinje (Janja)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

8 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

10:00
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa)

2 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Jedinstvo (Brćko)

0 - 3
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Sloga (Doboj)

2 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Sloga (Doboj)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Leotar (Trebinje)

0 - 4
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

0 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Drina (Zvornik)

0 - 5

Radnik (Urije) — Sloga (Doboj)

0 - 4

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

2 - 5

Polet 1926 (Brod) — Sloga (Doboj)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

2 - 4
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

2 - 5
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Zvijezda 09 (Stanišići)

0 - 0
Foča

Sutjeska (Foča) — Sloga (Doboj)