Proleter (Teslić)

Parovi

10:00
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

11:30
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Proleter (Teslić)

11:30
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Proleter (Teslić)

10:00
Teslić

Proleter (Teslić) — BSK (Banja Luka)

10:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

Rezultat

2 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

0 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

4 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

9 - 0
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

5 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

0 - 6
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

2 - 6
Banja Luka

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

6 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

4 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Banja Luka

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 8
Banja Luka

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

4 - 1
Banja Luka

Željezničar (Doboj) — Proleter (Teslić)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar (Doboj) — Proleter (Teslić)

6 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Trn)

1 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Trn)

10 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

7 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

0 - 3
Omarska

Omarska — Proleter (Teslić)

0 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Laktaši

2 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Laktaši

2 - 0
Omarska

Omarska — Proleter (Teslić)

4 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (K. Dubica)

1 - 6
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (K. Dubica)

4 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

10 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

1 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

0 - 7
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

0 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

6 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

7 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

5 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

11 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

8 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

1 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

5 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

9 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar (Doboj)

0 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar (Doboj)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

0 - 5
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

0 - 5
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

2 - 4
Laktaši

Laktaši — Proleter (Teslić)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Proleter (Teslić)

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

1 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Proleter (Teslić)

6 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Proleter (Teslić)

2 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar (Doboj)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar (Doboj)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

10 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

5 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

4 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

8 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

1 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (Banja Luka)

0 - 5
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (Banja Luka)

1 - 6
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Proleter (Teslić)

3 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Proleter (Teslić)

0 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

0 - 6
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

1 - 7
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

8 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

7 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Laktaši

3 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Laktaši

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Proleter (Teslić)

8 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Proleter (Teslić)

0 - 3
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

1 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Proleter (Teslić)

3 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

6 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

2 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

6 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

8 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 5
Teslić

Proleter (Teslić) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

0 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

0 - 9
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

5 - 2
Šamac

Borac (Šamac) — Proleter (Teslić)

10 - 1
Šamac

Borac (Šamac) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Proleter (Teslić)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

1 - 6
Teslić

Proleter (Teslić) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

1 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

15 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

6 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar (Doboj)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar (Doboj)

0 - 3
Prijedor

Radnik (Urije) — Proleter (Teslić)

8 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

2 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

2 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Polet 1926 (Brod)

2 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

9 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Proleter (Teslić)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (Šamac)

2 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (Šamac)

7 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

6 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Proleter (Teslić)

1 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

0 - 5
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (Banja Luka)

0 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (Banja Luka)

9 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Proleter (Teslić)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Proleter (Teslić)

2 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Teslić

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Proleter (Teslić)

0 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Proleter (Teslić)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

5 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Radnik (Urije)

1 - 0
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Brod

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

11:30
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (Banja Luka)

10:00
Teslić

Proleter (Teslić) — Borac (Banja Luka)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Proleter (Teslić)

1 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Tekstilac (Derventa)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

5 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

0 - 1
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Teslić

Proleter (Teslić) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 3

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Proleter (Teslić)

2 - 0

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Proleter (Teslić)

1 - 3

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

0 - 7
Teslić

Proleter (Teslić) — Sloga (Doboj)

2 - 0

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

0 - 1

Polet 1926 (Brod) — Proleter (Teslić)

1 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

4 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

2 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Proleter (Teslić)

5 - 1

Proleter (Teslić) — Sloboda (N. Grad)

0 - 7
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Proleter (Teslić)

1 - 4
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Proleter (Teslić)

1 - 2

Proleter (Teslić) — Željezničar (Doboj)

4 - 0

Proleter (Teslić) — Željezničar (Doboj)

4 - 1

Proleter (Teslić) — Radnik (Urije)

3 - 0

Borac (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

2 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Proleter (Teslić)

0 - 4

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

0 - 4

Proleter (Teslić) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

4 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Proleter (Teslić)

3 - 3

Proleter (Teslić) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3

Proleter (Teslić) — OFK Spartak 2013 (Banja Luka)