Krajina (Cazin)

Parovi

10:00
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krajina (Cazin)

14:00
Banja Luka

Rudar (Kamengrad) — Krajina (Cazin)

Rezultat

2 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 2
Banja Luka

Laktaši — Krajina (Cazin)

6 - 0
Banja Luka

Krajina (Cazin) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Banja Luka

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

3 - 4
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Krajina (Cazin)

9 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Borac (K. Dubica)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

4 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Prijedor)

0 - 6
Omarska

Omarska — Krajina (Cazin)

17 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Bratstvo (Krupa)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

1 - 8
Cazin

Krajina (Cazin) — Željezničar Sport Team

0 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

0 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Laktaši

2 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krajina (Cazin)

7 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Kamengrad)

3 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

0 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — BSK (Banja Luka)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 1
Laktaši

Laktaši — Krajina (Cazin)

3 - 1
Laktaši

Laktaši — Krajina (Cazin)

6 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Omarska

0 - 3
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Krajina (Cazin)

0 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Krajina (Cazin)

3 - 0
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Krajina (Cazin)

5 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

5 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — BSK (Banja Luka)

1 - 5
Cazin

Krajina (Cazin) — Borac (Banja Luka)

2 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

0 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 6
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

2 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Krajina (Cazin)

1 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Željezničar Sport Team

1 - 5
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krajina (Cazin)

6 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Krajina (Cazin)

0 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Laktaši

5 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Laktaši

1 - 3
Omarska

Omarska — Krajina (Cazin)

7 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (Novi Grad)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

3 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Podgrmeč (Sanski Most)

11 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Podgrmeč (Sanski Most)

3 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

1 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

2 - 3
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

4 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

2 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krajina (Cazin)

2 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krajina (Cazin)

1 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 5
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krajina (Cazin)

1 - 4
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Krajina (Cazin)

5 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krajina (Cazin)

5 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (N. Grad)

8 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (N. Grad)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

9 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

1 - 4
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

1 - 5
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

4 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Podgrmeč (Sanski Most)

5 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Podgrmeč (Sanski Most)

3 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — BSK (Banja Luka)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Borac (Banja Luka)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

2 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Omarska

7 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Omarska

3 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

9 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Brdo (Prijedor)

0 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Krajina (Cazin)

1 - 4
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Krajina (Cazin)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 3
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Krajina (Cazin)

1 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Krajina (Cazin)

2 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

2 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

0 - 5
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Krajina (Cazin)

0 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Krajina (Cazin)

4 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

0 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

0 - 1
Omarska

Omarska — Krajina (Cazin)

1 - 10
Omarska

Omarska — Krajina (Cazin)

2 - 5
Omarska

Omarska — Krajina (Cazin)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krajina (Cazin)

8 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Željezničar Sport Team

1 - 5
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Krajina (Cazin)

3 - 0
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Krajina (Cazin)

2 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Krajina (Cazin)

0 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Krajina (Cazin)

4 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Brdo (Prijedor)

6 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Brdo (Prijedor)

3 - 2
Jajce

Metalleghe BSI (Jajce) — Krajina (Cazin)

2 - 1
Jajce

Metalleghe BSI (Jajce) — Krajina (Cazin)

2 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

15 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Borac (K. Dubica)

5 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Borac (K. Dubica)

3 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Omarska

1 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

4 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Krajina (Cazin)

5 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Krajina (Cazin)

1 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Podgrmeč (Sanski Most)

1 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Podgrmeč (Sanski Most)

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

0 - 4
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

1 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (N. Grad)

7 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Sloboda (N. Grad)

1 - 4
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Krajina (Cazin)

0 - 10
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Krajina (Cazin)

1 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Metalleghe BSI (Jajce)

2 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Metalleghe BSI (Jajce)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Krajina (Cazin)

0 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

2 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Krajina (Cazin)

1 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Krajina (Cazin)