Jedinstvo (Bihać)

Parovi

10:00
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

11:00
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Željezničar Sport Team

Rezultat

2 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

5 - 1
Banja Luka

Jedinstvo (Bihać) — Laktaši

4 - 2
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 0
Banja Luka

Jedinstvo (Bihać) — Rudar (Kamengrad)

0 - 3
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

6 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Podgrmeč (Sanski Most)

1 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

7 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Omarska

0 - 5
Bihać

Bratstvo (Krupa) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

7 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Jedinstvo (Bihać)

1 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Jedinstvo (Bihać)

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 3

Rudar (Kamengrad) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 4
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Laktaši

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Laktaši

2 - 0
Omarska

Omarska — Jedinstvo (Bihać)

3 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (Novi Grad)

1 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Podgrmeč (Sanski Most)

3 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Podgrmeč (Sanski Most)

1 - 3
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

5 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

0 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Jedinstvo (Bihać)

2 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 4
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 2
Laktaši

Laktaši — Jedinstvo (Bihać)

1 - 1
Laktaši

Laktaši — Jedinstvo (Bihać)

4 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Omarska

0 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 3
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 1
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — BSK (Banja Luka)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Borac (Banja Luka)

2 - 3
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

4 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Željezničar Sport Team

4 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Borac (K. Dubica)

3 - 6
Omarska

Omarska — Jedinstvo (Bihać)

3 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 4
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

1 - 5
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

1 - 5
Omarska

Omarska — Jedinstvo (Bihać)

4 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Brdo (Prijedor)

1 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Željezničar Sport Team

0 - 5
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Jedinstvo (Bihać)

4 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 8
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Podgrmeč (Sanski Most)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — BSK (Banja Luka)

1 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Borac (Banja Luka)

9 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Omarska

0 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 9
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 0
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Jedinstvo (Bihać)

6 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Omarska

1 - 2
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (N. Grad)

5 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (N. Grad)

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 6
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

3 - 4
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

4 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

0 - 6
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 3
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Jedinstvo (Bihać)

7 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Omarska

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (N. Grad)

2 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Sloboda (N. Grad)

1 - 1
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 6
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Metalleghe BSI (Jajce)

2 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Metalleghe BSI (Jajce)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

8 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

4 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Borac (K. Dubica)

1 - 8
Omarska

Omarska — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

0 - 4
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Krajina (Cazin)

8 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Jedinstvo (Bihać)

0 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Podgrmeč (Sanski Most)

0 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Podgrmeč (Sanski Most)

1 - 2

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

5 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 3
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Jedinstvo (Bihać)

6 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Brdo (Prijedor)

6 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Brdo (Prijedor)

3 - 1

Metalleghe BSI (Jajce) — Jedinstvo (Bihać)

5 - 0
Jajce

Metalleghe BSI (Jajce) — Jedinstvo (Bihać)