Rudar (Prijedor)

Parovi

3 - 7
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

6 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

3 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Velež (Nevesinje)

10:00
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

11:30
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

10:00
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

11:30
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

16:30
Banja Luka

Drina (Zvornik) — Rudar (Prijedor)

10:00
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Rudar (Kamengrad)

16:30
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Leotar (Trebinje)

10:00
Trn

Sloga (Trn) — Rudar (Prijedor)

16:30
Banja Luka

Laktaši — Rudar (Prijedor)

10:00
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

10:00
Doboj

Željezničar (Doboj) — Rudar (Prijedor)

16:30
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — BSK (Banja Luka)

17:00
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Rudar (Prijedor)

17:00
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Omarska

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

11:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

17:00
Banja Luka

Sutjeska (Foča) — Rudar (Prijedor)

17:30
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

17:30
Banja Luka

Radnik (Bijeljina) — Rudar (Prijedor)

Rezultat

4 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Borac (K. Dubica)

9 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Omarska

9 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Omarska

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — BSK (Banja Luka)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

11:30
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Rudar (Prijedor)

10:00
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Rudar (Prijedor)

2 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Banja Luka

Podgrmeč (Sanski Most) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

1 - 1
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Rudar (Prijedor)

8 - 1
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Borac (K. Dubica)

1 - 1
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

6 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

2 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Romanija (Pale)

6 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

4 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

0 - 5
Banja Luka

Velež (Nevesinje) — Rudar (Prijedor)

0 - 5
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

7 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Omarska

3 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 1
Banja Luka

Rudar (Prijedor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Bratstvo (Krupa)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Radnik (Bijeljina)

2 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

0 - 7
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

1 - 7
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sutjeska (Foča)

6 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Omarska

Omarska — Rudar (Prijedor)

2 - 6
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 4
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

7 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

3 - 6
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

3 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

2 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar (Doboj)

0 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar (Doboj)

0 - 5

Rudar (Kamengrad) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Rudar (Prijedor)

3 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

2 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

5 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Drina (Zvornik)

2 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Trn)

4 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Trn)

13 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

3 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

12 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

5 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Podgrmeč (Sanski Most)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

2 - 6
Omarska

Omarska — Rudar (Prijedor)

1 - 8
Omarska

Omarska — Rudar (Prijedor)

0 - 5
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Slavija (I. Sarajevo)

10 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (K. Dubica)

6 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (K. Dubica)

3 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (Banja Luka)

0 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (Banja Luka)

0 - 5
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Pale

Romanija (Pale) — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

1 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

1 - 5
Omarska

Omarska — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — BSK (Banja Luka)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — BSK (Banja Luka)

1 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

7 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

8 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

4 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

0 - 5
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

0 - 5
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Omarska

11 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

7 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Novi Grad)

0 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

3 - 5
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

0 - 3
Janja

Podrinje (Janja) — Rudar (Prijedor)

1 - 5
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar (Doboj)

7 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar (Doboj)

2 - 5
Omarska

Omarska — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Zvijezda 09 (Stanišići)

0 - 7
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Novi Grad)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 5
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Rudar (Prijedor)

2 - 7
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Podgrmeč (Sanski Most)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

6 - 2
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

4 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

2 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Rudar (Prijedor)

1 - 6
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (Banja Luka)

3 - 7
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (Banja Luka)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Famos (Vojkovići)

2 - 4
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

4 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

1 - 6
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 3
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

4 - 5
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

0 - 9
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Omarska

Omarska — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

8 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

2 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

2 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

7 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Rudar (Prijedor)

6 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Laktaši

Laktaši — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Podrinje (Janja)

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Omarska

2 - 2
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Rudar (Prijedor)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 3
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Rudar (Prijedor)

3 - 2
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

5 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Rudar (Prijedor)

3 - 2
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Drina (Zvornik)

1 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Doboj)

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — BSK (Banja Luka)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (Banja Luka)

0 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

4 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

5 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Radnik (Bijeljina)

8 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

4 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krajina (Cazin)

2 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krajina (Cazin)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

6 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Rudar (Prijedor)

5 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

8 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sutjeska (Foča)

8 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Laktaši

4 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Rudar (Prijedor)

6 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

2 - 5
Šamac

Borac (Šamac) — Rudar (Prijedor)

2 - 6
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

6 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

8 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar (Doboj)

1 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Doboj)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

9 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (Šamac)

4 - 1
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Rudar (Prijedor)

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

4 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

0 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (Banja Luka)

0 - 3
Teslić

Proleter (Teslić) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

10:00
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 2
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Krajina (Cazin)

0 - 5
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

1 - 5
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)

4 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Podgrmeč (Sanski Most)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloga (Doboj)

0 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

1 - 1
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Rudar (Prijedor)

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (N. Grad)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Podrinje (Janja)

0 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

0 - 6
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Rudar (Prijedor)

6 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Brčko)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Metalleghe BSI (Jajce)

1 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

2 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Leotar (Trebinje)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

Odgođeno
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

Odgođeno
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Drina (Zvornik)

1 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

0 - 5
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Rudar (Prijedor)

11:30
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

10:00
Modriča

Alfa (Modriča) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Zvijezda 09 (Stanišići)

8 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (N. Grad)

1 - 3
Foča

Sutjeska (Foča) — Rudar (Prijedor)

3 - 5
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Rudar (Prijedor)

0 - 5
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar (Doboj)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar (Doboj)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sloboda (N. Grad)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Rudar (Prijedor)

10 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

0 - 0
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Rudar (Prijedor)

1 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

1 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

6 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 4
Janja

Podrinje (Janja) — Rudar (Prijedor)

1 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 7
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 3

Radnik (Urije) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Brdo (Prijedor)

0 - 0
Brčko

Jedinstvo (Brćko) — Rudar (Prijedor)

4 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

0 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Rudar (Prijedor)

0 - 1
Jajce

Metalleghe BSI (Jajce) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (K. Dubica)

1 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 0
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Rudar (Prijedor)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Doboj

Sloga (Doboj) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Polet 1926 (Brod)

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Rudar (Prijedor)

7 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (K. Dubica)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

8 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

1 - 4
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Alfa (Modriča)

1 - 3
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Rudar (Prijedor)

0 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (K. Dubica)

8 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Borac (K. Dubica)

2 - 1

Željezničar (Doboj) — Rudar (Prijedor)

0 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Sutjeska (Foča)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Rudar (Prijedor)