Kozara (Gradiška)

Parovi

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — BSK (Banja Luka)

8 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica)

16:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Laktaši

11:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

16:30
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

16:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

11:30
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

16:30
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)

16:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Velež (Mostar)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Sloga (Trn)

11:30
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Sloga (Trn)

10:00
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

11:30
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

16:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Drina (Zvornik)

10:00
Banja Luka

Podgrmeč (Sanski Most) — Kozara (Gradiška)

17:00
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Kozara (Gradiška)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Željezničar (Doboj)

11:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar (Doboj)

10:00
Banja Luka

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

11:30
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

17:00
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tuzla city

17:00
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Kozara (Gradiška)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — BSK (Banja Luka)

17:00
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

11:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

17:00
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

17:00
Mostar

Zrinjski (Mostar) — Kozara (Gradiška)

17:00
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

17:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Famos (Vojkovići)

10:00
Banja Luka

Rudar (Kamengrad) — Kozara (Gradiška)

10:00
Banja Luka

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

11:30
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

17:30
Omarska

Omarska — Kozara (Gradiška)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

10:00
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

11:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

10:00
Banja Luka

Laktaši — Kozara (Gradiška)

10:00
Banja Luka

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

11:30
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

Rezultat

16:30
Omarska

Omarska — Kozara (Gradiška)

15:00
Banja Luka

Omarska — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Kozara (Gradiška)

7 - 2
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica)

1 - 7
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Široki Brijeg

0 - 3
Banja Luka

Omarska — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

3 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

6 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Bratstvo (Krupa)

2 - 1
Pale

Romanija (Pale) — Kozara (Gradiška)

5 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

0 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Velež (Nevesinje)

3 - 0
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar (Sarajevo)

0 - 6
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

2 - 6
Banja Luka

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Hadžići

Radnik (Hadžići) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

2 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Radnik (Bijeljina)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — BSK (Banja Luka)

3 - 3
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — BSK (Banja Luka)

2 - 0
Banja Luka

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sarajevo

2 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Banja Luka

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Tuzla

Sloboda (Tuzla) — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sutjeska (Foča)

11 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Banja Luka

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

0 - 7
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)

4 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

9 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

1 - 2
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

3 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Kozara (Gradiška)

4 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

4 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Kamengrad)

2 - 0
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)

2 - 6
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

0 - 5
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Zrinjski (Mostar)

0 - 3
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Leotar (Trebinje)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

11 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 2
Tuzla

Tuzla city — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Kozara (Gradiška)

1 - 5
Doboj

Željezničar (Doboj) — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Doboj

Željezničar (Doboj) — Kozara (Gradiška)

3 - 5
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Kozara (Gradiška)

3 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Zvijezda 09 (Stanišići)

4 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica)

7 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

6 - 1
Mostar

Velež (Mostar) — Kozara (Gradiška)

4 - 6
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

3 - 6
Trn

Sloga (Trn) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Trn

Sloga (Trn) — Kozara (Gradiška)

5 - 2
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

2 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

4 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 7
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

5 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 7
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

0 - 7
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

4 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

6 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

9 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

18 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

2 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

0 - 11
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)

0 - 4
Bihać

Bratstvo (Krupa) — Kozara (Gradiška)

1 - 8
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Široki Brijeg

Široki Brijeg — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Romanija (Pale)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Radnik (Bijeljina)

1 - 0
Nevesinje

Velež (Nevesinje) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

8 - 2
Sarajevo

Željezničar (Sarajevo) — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 5
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

11 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

8 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

0 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 5
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Radnik (Hadžići)

3 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

2 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 6
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

0 - 4
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

5 - 0
Sarajevo

Sarajevo — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Tuzla)

5 - 3
Doboj

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 4
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

6 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

1 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

0 - 10
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

Odgođeno
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

4 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

2 - 2
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Drina (Zvornik)

4 - 1
Doboj

Željezničar (Doboj) — Kozara (Gradiška)

5 - 2
Doboj

Željezničar (Doboj) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

16 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Radnik (Bijeljina)

9 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

0 - 3
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

0 - 6
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sutjeska (Foča)

2 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

1 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

4 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

4 - 3
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — BSK (Banja Luka)

6 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

0 - 4
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

0 - 2
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Bihać

Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

11 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

4 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

0 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

8 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Novi Grad)

1 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

4 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

0 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Zvijezda 09 (Stanišići)

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

2 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

0 - 8
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

1 - 8
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

1 - 5
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

1 - 7
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

3 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

0 - 5
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 2
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Zvornik

Drina (Zvornik) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar (Doboj)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar (Doboj)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

3 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Omarska

Omarska — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

6 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Novi Grad)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

3 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

2 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

0 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

6 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Podgrmeč (Sanski Most)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Podgrmeč (Sanski Most)

2 - 0
Laktaši

Laktaši — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

3 - 5
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

3 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

2 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

1 - 2
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 1
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

2 - 7
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Omarska

Omarska — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

0 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

1 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

5 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

20 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

1 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

8 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

4 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Kozara (Gradiška)

11 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

9 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Laktaši

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Podrinje (Janja)

3 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

0 - 8
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

0 - 9
Teslić

Proleter (Teslić) — Kozara (Gradiška)

6 - 4
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

6 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

2 - 1
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — BSK (Banja Luka)

5 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

7 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar (Doboj)

6 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar (Doboj)

3 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Prijedor

Radnik (Urije) — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

9 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)

1 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

4 - 3
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica)

5 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

10 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

16 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Polet 1926 (Brod)

4 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Banja Luka

Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

5 - 1
Foča

Sutjeska (Foča) — Kozara (Gradiška)

2 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

3 - 0
Omarska

Omarska — Kozara (Gradiška)

2 - 5
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Omarska

Omarska — Kozara (Gradiška)

0 - 10
Omarska

Omarska — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Zvijezda 09 (Stanišići)

8 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Šamac)

6 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Šamac)

8 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Brdo (Prijedor)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

2 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Banja Vrućica

Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

0 - 3
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Novi Grad

Sloboda (N. Grad) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)

5 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

10 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)

0 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Drina (Zvornik)

1 - 1
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Kozara (Gradiška)

0 - 7
Sanski Most

Podgrmeč (Sanski Most) — Kozara (Gradiška)

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team

1 - 6
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

0 - 9
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Pilica

Budućnost (Pilica) — Kozara (Gradiška)

1 - 5
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)

1 - 12
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

6 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (Banja Luka)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Alfa (Modriča)

0 - 4
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

0 - 5
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

2 - 2
Cazin

Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)

1 - 2
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

7 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Proleter (Teslić)

1 - 2
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 4
Banja Luka

Borac (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)

1 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

4 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Podrinje (Janja)

3 - 2
Doboj

Željezničar (Doboj) — Kozara (Gradiška)

0 - 10
Doboj

Željezničar (Doboj) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)

12 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Radnik (Urije)

0 - 7
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)

0 - 10
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)

1 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sutjeska (Foča)

0 - 5
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

1 - 6
Brod

Polet 1926 (Brod) — Kozara (Gradiška)

2 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

2 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)

3 - 0
Doboj

Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška)

3 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloga (Doboj)

1 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

8 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

3 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Omarska

1 - 1
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Kozara (Gradiška)

0 - 10
Šamac

Borac (Šamac) — Kozara (Gradiška)

2 - 4
Šamac

Borac (Šamac) — Kozara (Gradiška)

0 - 5
Prijedor

Brdo (Prijedor) — Kozara (Gradiška)

0 - 0
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)

0 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (N. Grad)

0 - 3
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

7 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)

4 - 1
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (N. Grad)

10 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Sloboda (N. Grad)

3 - 1
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška)