Famos (Vojkovići)

Parovi

16:30
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Radnik (Bijeljina)

16:30
Banja Luka

Ljubić (Prnjavor) — Famos (Vojkovići)

16:30
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Velež (Nevesinje)

16:30
Banja Luka

Romanija (Pale) — Famos (Vojkovići)

17:00
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Rudar (Prijedor)

17:00
Banja Luka

Slavija (I. Sarajevo) — Famos (Vojkovići)

17:00
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Alfa (Modriča)

17:30
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Famos (Vojkovići)

17:30
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Borac (K. Dubica)

Rezultat

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Sutjeska (Foča)

0 - 1
Banja Luka

Omarska — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Banja Luka

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — BSK (Banja Luka)

3 - 1
Banja Luka

Laktaši — Famos (Vojkovići)

2 - 0
Banja Luka

Famos (Vojkovići) — Leotar (Trebinje)

2 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Famos (Vojkovići)

1 - 2
Kozarska Dubica

Borac (K. Dubica) — Famos (Vojkovići)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Kozara (Gradiška)

1 - 3
Modriča

Alfa (Modriča) — Famos (Vojkovići)

2 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Slavija (I. Sarajevo)

1 - 0
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Romanija (Pale)

3 - 1
Nevesinje

Velež (Nevesinje) — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Ljubić (Prnjavor)

3 - 2
Foča

Sutjeska (Foča) — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Željezničar Sport Team

3 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Omarska

3 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

2 - 1
Banja Luka

BSK (Banja Luka) — Famos (Vojkovići)

0 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Laktaši

3 - 0
Trebinje

Leotar (Trebinje) — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Drina (Zvornik)

3 - 0
Istočno Sarajevo

Slavija (I. Sarajevo) — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Sutjeska (Foča)

2 - 2
Derventa

Tekstilac (Derventa) — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Laktaši

2 - 0
Krupa na Vrbasu

Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Famos (Vojkovići)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Kozara (Gradiška)

2 - 1
Omarska

Omarska — Famos (Vojkovići)

5 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Alfa (Modriča)

0 - 1
Novi Grad

Sloboda (Novi Grad) — Famos (Vojkovići)

3 - 4
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Podrinje (Janja)

4 - 0
Stanišići

Zvijezda 09 (Stanišići) — Famos (Vojkovići)

2 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Sloboda (Mrkonjić Grad)

3 - 1
Prijedor

Rudar (Prijedor) — Famos (Vojkovići)

2 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Željezničar Sport Team

1 - 0
Zvornik

Drina (Zvornik) — Famos (Vojkovići)

3 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Ljubić (Prnjavor)

1 - 0
Bijeljina

Radnik (Bijeljina) — Famos (Vojkovići)

2 - 2
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Slavija (I. Sarajevo)

5 - 3
Foča

Sutjeska (Foča) — Famos (Vojkovići)

1 - 2
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Tekstilac (Derventa)

5 - 0
Laktaši

Laktaši — Famos (Vojkovići)

0 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Krupa  (Krupa na Vrbasu)

1 - 0
Gradiška

Kozara (Gradiška) — Famos (Vojkovići)

1 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Omarska

0 - 0
Modriča

Alfa (Modriča) — Famos (Vojkovići)

0 - 1
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Sloboda (Novi Grad)

0 - 1
Janja

Podrinje (Janja) — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Zvijezda 09 (Stanišići)

3 - 1
Mrkonjić Grad

Sloboda (Mrkonjić Grad) — Famos (Vojkovići)

2 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Radnik (Bijeljina)

0 - 2
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Rudar (Prijedor)

2 - 1
Banja Luka

Željezničar Sport Team — Famos (Vojkovići)

1 - 0
Istočno Sarajevo

Famos (Vojkovići) — Drina (Zvornik)

2 - 0
Prnjavor

Ljubić (Prnjavor) — Famos (Vojkovići)