I Liga Republike Srpske – sezona 2021/22

PozKlubUtPobNerPorG+G-G+/-Bod
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000
  

1. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-08-14 17:30:1114/08/2021 Alfa (Modriča) — Kozara (Gradiška) 17:30:1117:30
2021-08-14 17:30:1314/08/2021 Željezničar Sport Team — Tekstilac (Derventa) 17:30:1317:30
2021-08-14 17:30:1814/08/2021 Podrinje (Janja) — Sloboda (N. Grad) 17:30:1817:30
2021-08-14 17:30:1914/08/2021 Sloga (Doboj) — Drina (Zvornik) 17:30:1917:30
2021-08-14 17:30:1914/08/2021 Budućnost (Pilica) — Slavija (I. Sarajevo) 17:30:1917:30
2021-08-14 17:30:2014/08/2021 Borac (K. Dubica) — Krupa  (Krupa na Vrbasu) 17:30:2017:30
2021-08-14 17:30:2214/08/2021 Ljubić (Prnjavor) — Zvijezda 09 (Stanišići) 17:30:2217:30
2021-08-14 17:30:2514/08/2021 Sutjeska (Foča) — Omarska 17:30:2517:30

2. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-08-21 17:00:1521/08/2021 Kozara (Gradiška) — Budućnost (Pilica) 17:00:1517:00
2021-08-21 17:00:2121/08/2021 Tekstilac (Derventa) — Borac (K. Dubica) 17:00:2117:00
2021-08-21 17:00:2421/08/2021 Drina (Zvornik) — Slavija (I. Sarajevo) 17:00:2417:00
2021-08-21 17:00:3121/08/2021 Sloboda (N. Grad) — Željezničar Sport Team 17:00:3117:00
2021-08-21 17:00:3621/08/2021 Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Alfa (Modriča) 17:00:3617:00
2021-08-21 17:00:4221/08/2021 Omarska — Ljubić (Prnjavor) 17:00:4217:00
2021-08-21 17:00:4321/08/2021 Zvijezda 09 (Stanišići) — Podrinje (Janja) 17:00:4317:00
2021-08-21 17:00:4721/08/2021 Sloga (Doboj) — Sutjeska (Foča) 17:00:4717:00

3. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-08-28 17:00:1628/08/2021 Sutjeska (Foča) — Drina (Zvornik) 17:00:1617:00
2021-08-28 17:00:3028/08/2021 Budućnost (Pilica) — Krupa  (Krupa na Vrbasu) 17:00:3017:00
2021-08-28 17:00:3128/08/2021 Slavija (I. Sarajevo) — Kozara (Gradiška) 17:00:3117:00
2021-08-28 17:00:3428/08/2021 Alfa (Modriča) — Tekstilac (Derventa) 17:00:3417:00
2021-08-28 17:00:4028/08/2021 Borac (K. Dubica) — Sloboda (N. Grad) 17:00:4017:00
2021-08-28 17:00:4628/08/2021 Podrinje (Janja) — Omarska 17:00:4617:00
2021-08-28 17:00:4728/08/2021 Željezničar Sport Team — Zvijezda 09 (Stanišići) 17:00:4717:00
2021-08-28 17:00:5328/08/2021 Ljubić (Prnjavor) — Sloga (Doboj) 17:00:5317:00

4. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-09-04 17:00:0704/09/2021 Tekstilac (Derventa) — Budućnost (Pilica) 17:00:0717:00
2021-09-04 17:00:1604/09/2021 Sutjeska (Foča) — Ljubić (Prnjavor) 17:00:1617:00
2021-09-04 17:00:1704/09/2021 Zvijezda 09 (Stanišići) — Borac (K. Dubica) 17:00:1717:00
2021-09-04 17:00:1704/09/2021 Sloga (Doboj) — Podrinje (Janja) 17:00:1717:00
2021-09-04 17:00:2004/09/2021 Omarska — Željezničar Sport Team 17:00:2017:00
2021-09-04 17:00:2104/09/2021 Sloboda (N. Grad) — Alfa (Modriča) 17:00:2117:00
2021-09-04 17:00:4104/09/2021 Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Slavija (I. Sarajevo) 17:00:4117:00
2021-09-04 17:00:4904/09/2021 Drina (Zvornik) — Kozara (Gradiška) 17:00:4917:00

5. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-09-11 16:30:0611/09/2021 Borac (K. Dubica) — Omarska 16:30:0616:30
2021-09-11 16:30:1211/09/2021 Željezničar Sport Team — Sloga (Doboj) 16:30:1216:30
2021-09-11 16:30:1911/09/2021 Alfa (Modriča) — Zvijezda 09 (Stanišići) 16:30:1916:30
2021-09-11 16:30:2011/09/2021 Budućnost (Pilica) — Sloboda (N. Grad) 16:30:2016:30
2021-09-11 16:30:3111/09/2021 Slavija (I. Sarajevo) — Tekstilac (Derventa) 16:30:3116:30
2021-09-11 16:30:4111/09/2021 Kozara (Gradiška) — Krupa  (Krupa na Vrbasu) 16:30:4116:30
2021-09-11 16:30:4511/09/2021 Ljubić (Prnjavor) — Drina (Zvornik) 16:30:4516:30
2021-09-11 16:30:5511/09/2021 Podrinje (Janja) — Sutjeska (Foča) 16:30:5516:30

6. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-09-18 16:00:0018/09/2021 Sloga (Doboj) — Borac (K. Dubica) 16:00:0016:00
2021-09-18 16:00:0118/09/2021 Sutjeska (Foča) — Željezničar Sport Team 16:00:0116:00
2021-09-18 16:00:0518/09/2021 Sloboda (N. Grad) — Slavija (I. Sarajevo) 16:00:0516:00
2021-09-18 16:00:0618/09/2021 Omarska — Alfa (Modriča) 16:00:0616:00
2021-09-18 16:00:0718/09/2021 Ljubić (Prnjavor) — Podrinje (Janja) 16:00:0716:00
2021-09-18 16:00:0818/09/2021 Zvijezda 09 (Stanišići) — Budućnost (Pilica) 16:00:0816:00
2021-09-18 16:00:1018/09/2021 Drina (Zvornik) — Krupa  (Krupa na Vrbasu) 16:00:1016:00
2021-09-18 16:00:5518/09/2021 Tekstilac (Derventa) — Kozara (Gradiška) 16:00:5516:00

7. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-09-25 16:00:1225/09/2021 Kozara (Gradiška) — Sloboda (N. Grad) 16:00:1216:00
2021-09-25 16:00:1625/09/2021 Alfa (Modriča) — Sloga (Doboj) 16:00:1616:00
2021-09-25 16:00:2025/09/2021 Slavija (I. Sarajevo) — Zvijezda 09 (Stanišići) 16:00:2016:00
2021-09-25 16:00:2125/09/2021 Podrinje (Janja) — Drina (Zvornik) 16:00:2116:00
2021-09-25 16:00:2125/09/2021 Budućnost (Pilica) — Omarska 16:00:2116:00
2021-09-25 16:00:2225/09/2021 Željezničar Sport Team — Ljubić (Prnjavor) 16:00:2216:00
2021-09-25 16:00:2825/09/2021 Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Tekstilac (Derventa) 16:00:2816:00
2021-09-25 16:00:4725/09/2021 Borac (K. Dubica) — Sutjeska (Foča) 16:00:4716:00

8. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-10-02 15:30:0302/10/2021 Zvijezda 09 (Stanišići) — Kozara (Gradiška) 15:30:0315:30
2021-10-02 15:30:3402/10/2021 Podrinje (Janja) — Željezničar Sport Team 15:30:3415:30
2021-10-02 15:30:4002/10/2021 Ljubić (Prnjavor) — Borac (K. Dubica) 15:30:4015:30
2021-10-02 15:30:4402/10/2021 Sutjeska (Foča) — Alfa (Modriča) 15:30:4415:30
2021-10-02 15:30:4802/10/2021 Sloga (Doboj) — Budućnost (Pilica) 15:30:4815:30
2021-10-02 15:30:4902/10/2021 Sloboda (N. Grad) — Krupa  (Krupa na Vrbasu) 15:30:4915:30
2021-10-02 15:30:5202/10/2021 Drina (Zvornik) — Tekstilac (Derventa) 15:30:5215:30
2021-10-02 15:30:5302/10/2021 Omarska — Slavija (I. Sarajevo) 15:30:5315:30

9. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-10-09 15:00:0009/10/2021 Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Zvijezda 09 (Stanišići) 15:00:0015:00
2021-10-09 15:00:0009/10/2021 Tekstilac (Derventa) — Sloboda (N. Grad) 15:00:0015:00
2021-10-09 15:00:3809/10/2021 Željezničar Sport Team — Drina (Zvornik) 15:00:3815:00
2021-10-09 15:00:4509/10/2021 Kozara (Gradiška) — Omarska 15:00:4515:00
2021-10-09 15:00:4709/10/2021 Alfa (Modriča) — Ljubić (Prnjavor) 15:00:4715:00
2021-10-09 15:00:5009/10/2021 Borac (K. Dubica) — Podrinje (Janja) 15:00:5015:00
2021-10-09 15:00:5209/10/2021 Budućnost (Pilica) — Sutjeska (Foča) 15:00:5215:00
2021-10-09 15:00:5409/10/2021 Slavija (I. Sarajevo) — Sloga (Doboj) 15:00:5415:00

10. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-10-16 15:00:0016/10/2021 Drina (Zvornik) — Sloboda (N. Grad) 15:00:0015:00
2021-10-16 15:00:0016/10/2021 Sutjeska (Foča) — Slavija (I. Sarajevo) 15:00:0015:00
2021-10-16 15:00:0116/10/2021 Zvijezda 09 (Stanišići) — Tekstilac (Derventa) 15:00:0115:00
2021-10-16 15:00:0116/10/2021 Ljubić (Prnjavor) — Budućnost (Pilica) 15:00:0115:00
2021-10-16 15:00:0116/10/2021 Podrinje (Janja) — Alfa (Modriča) 15:00:0115:00
2021-10-16 15:00:5516/10/2021 Sloga (Doboj) — Kozara (Gradiška) 15:00:5515:00
2021-10-16 15:00:5616/10/2021 Željezničar Sport Team — Borac (K. Dubica) 15:00:5615:00
2021-10-16 15:00:5716/10/2021 Omarska — Krupa  (Krupa na Vrbasu) 15:00:5715:00

11. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-10-23 14:30:2223/10/2021 Budućnost (Pilica) — Podrinje (Janja) 14:30:2214:30
2021-10-23 14:30:2223/10/2021 Slavija (I. Sarajevo) — Ljubić (Prnjavor) 14:30:2214:30
2021-10-23 14:30:2323/10/2021 Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Sloga (Doboj) 14:30:2314:30
2021-10-23 14:30:2523/10/2021 Tekstilac (Derventa) — Omarska 14:30:2514:30
2021-10-23 14:30:2623/10/2021 Sloboda (N. Grad) — Zvijezda 09 (Stanišići) 14:30:2614:30
2021-10-23 14:30:2823/10/2021 Kozara (Gradiška) — Sutjeska (Foča) 14:30:2814:30
2021-10-23 14:30:2823/10/2021 Alfa (Modriča) — Željezničar Sport Team 14:30:2814:30
2021-10-23 14:30:5823/10/2021 Borac (K. Dubica) — Drina (Zvornik) 14:30:5814:30

12. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-10-30 14:00:1330/10/2021 Željezničar Sport Team — Budućnost (Pilica) 14:00:1314:00
2021-10-30 14:00:2730/10/2021 Borac (K. Dubica) — Alfa (Modriča) 14:00:2714:00
2021-10-30 14:00:3130/10/2021 Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška) 14:00:3114:00
2021-10-30 14:00:3230/10/2021 Drina (Zvornik) — Zvijezda 09 (Stanišići) 14:00:3214:00
2021-10-30 14:00:3930/10/2021 Omarska — Sloboda (N. Grad) 14:00:3914:00
2021-10-30 14:00:4030/10/2021 Sloga (Doboj) — Tekstilac (Derventa) 14:00:4014:00
2021-10-30 14:00:4330/10/2021 Sutjeska (Foča) — Krupa  (Krupa na Vrbasu) 14:00:4314:00
2021-10-30 14:00:5330/10/2021 Podrinje (Janja) — Slavija (I. Sarajevo) 14:00:5314:00

13. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-11-06 13:30:0106/11/2021 Alfa (Modriča) — Drina (Zvornik) 13:30:0113:30
2021-11-06 13:30:1206/11/2021 Sloboda (N. Grad) — Sloga (Doboj) 13:30:1213:30
2021-11-06 13:30:1506/11/2021 Zvijezda 09 (Stanišići) — Omarska 13:30:1513:30
2021-11-06 13:30:1906/11/2021 Budućnost (Pilica) — Borac (K. Dubica) 13:30:1913:30
2021-11-06 13:30:2506/11/2021 Slavija (I. Sarajevo) — Željezničar Sport Team 13:30:2513:30
2021-11-06 13:30:3906/11/2021 Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Ljubić (Prnjavor) 13:30:3913:30
2021-11-06 13:30:4706/11/2021 Tekstilac (Derventa) — Sutjeska (Foča) 13:30:4713:30
2021-11-06 13:30:5506/11/2021 Kozara (Gradiška) — Podrinje (Janja) 13:30:5513:30

14. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-11-13 13:00:1913/11/2021 Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška) 13:00:1913:00
2021-11-13 13:00:2413/11/2021 Borac (K. Dubica) — Slavija (I. Sarajevo) 13:00:2413:00
2021-11-13 13:00:3213/11/2021 Drina (Zvornik) — Omarska 13:00:3213:00
2021-11-13 13:00:3613/11/2021 Sloga (Doboj) — Zvijezda 09 (Stanišići) 13:00:3613:00
2021-11-13 13:00:3813/11/2021 Ljubić (Prnjavor) — Tekstilac (Derventa) 13:00:3813:00
2021-11-13 13:00:4413/11/2021 Sutjeska (Foča) — Sloboda (N. Grad) 13:00:4413:00
2021-11-13 13:00:4813/11/2021 Podrinje (Janja) — Krupa  (Krupa na Vrbasu) 13:00:4813:00
2021-11-13 13:00:4813/11/2021 Alfa (Modriča) — Budućnost (Pilica) 13:00:4813:00

15. kolo

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2021-11-20 13:00:0220/11/2021 Budućnost (Pilica) — Drina (Zvornik) 13:00:0213:00
2021-11-20 13:00:2320/11/2021 Tekstilac (Derventa) — Podrinje (Janja) 13:00:2313:00
2021-11-20 13:00:2620/11/2021 Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica) 13:00:2613:00
2021-11-20 13:00:3020/11/2021 Zvijezda 09 (Stanišići) — Sutjeska (Foča) 13:00:3013:00
2021-11-20 13:00:3720/11/2021 Slavija (I. Sarajevo) — Alfa (Modriča) 13:00:3713:00
2021-11-20 13:00:4420/11/2021 Sloboda (N. Grad) — Ljubić (Prnjavor) 13:00:4413:00
2021-11-20 13:00:5220/11/2021 Krupa  (Krupa na Vrbasu) — Željezničar Sport Team 13:00:5213:00
2021-11-20 13:00:5320/11/2021 Omarska — Sloga (Doboj) 13:00:5313:00