Kadeti FK Kozara – sezona 2020/21    

Br.Ime i prezimeGodištePozicija
82Glišić Pavle2004.Golman
12Balać Marko2005.Golman
1Pejić Nemanja2005.Golman
45Babić Miloš2004.Odbrana
56Budimlić Narcis2004.Odbrana
78Dakić Marko2005.Odbrana
31Zagorac Boris2005.Odbrana
20Utešanović Dušan2005.Odbrana
5Savić Slađan2005.Odbrana
2Zvizdalo Nikola2005.Odbrana
25Straživuk Stefan2005.Odbrana
19Dončić Danilo2005.Odbrana
14Ilišević Stefan2004.Vezni
8Ilić Danilo2004.Vezni
Br.Ime i prezimeGodištePozicija
10Raca Aleksa2005.Vezni
6Bencuz Igor2005.Vezni
55Komlenić Aleksandar2005.Vezni
44Gavrić Danijel2004.Vezni
11Blagojević Aljoša2005.Napad
42Ćulibrk Đorđe2005.Napad
40Bajcer Danijel2005.Napad
9Beuk Srđan2004.Napad
16Pejić Slaviša 2004.Napad
    
 Treneri:
  
 Raca Saša  
 Krupljanin Saša  
 Blagojević Zoran
  
02

 

Omladinska liga BiH – razigravanje za prvaka – sezona 2020/21

Polufinale, 21. 6. 2021.: FK Kozara (Gradiška) – HNK Tomislav (Tomislavgrad) 4-3 (4-1)

Finale, 22. 6. 2021.: FK Kozara (Gradiška) – FK Željezničar (Sarajevo) 3-1 (1-1, 0-0)

 

Lista strijelaca: Subotić Andrej (3), Blagojević Aljoša (2), Šarić David, Ilić Danilo (1), Bencuz Igor (1)

Kadeti šampioni

 

Omladinska liga BiH Grupa Zapad – sezona 2020/21

Raspored

DatumUtakmicaVrijeme/Rezultat
2020-08-30 10:00:1930/08/2020 Kozara (Gradiška) — Željezničar Sport Team3 - 0
2020-09-07 15:00:2507/09/2020 Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)0 - 3
2020-09-13 10:00:1313/09/2020 Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)2 - 1
2020-09-20 10:00:0620/09/2020 Borac (K. Dubica) — Kozara (Gradiška)0 - 9
2020-09-27 10:00:5527/09/2020 Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)4 - 1
2020-10-04 10:00:4604/10/2020 Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)14 - 1
2020-10-11 10:00:5611/10/2020 Metalleghe BSI (Jajce) — Kozara (Gradiška)1 - 4
2020-10-18 10:00:5718/10/2020 Kozara (Gradiška) — Brdo (Prijedor)22 - 0
2020-10-25 10:00:5525/10/2020 Sloboda (N. Grad) — Kozara (Gradiška)0 - 8
2020-11-08 10:00:4208/11/2020 Podgrmeč (Sanski Most) — Kozara (Gradiška)0 - 4
2021-03-17 14:00:5717/03/2021 Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)8 - 0
2021-03-28 10:00:2128/03/2021 Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)5 - 0
2021-04-04 10:00:4804/04/2021 Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)1 - 0
2021-04-08 17:00:5608/04/2021 Željezničar Sport Team — Kozara (Gradiška)1 - 0
2021-04-14 15:00:5414/04/2021 Kozara (Gradiška) — Borac (K. Dubica)9 - 0
2021-04-18 10:00:5118/04/2021 Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)0 - 3
2021-04-25 10:00:0325/04/2021 Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)0 - 10
2021-05-02 13:00:2402/05/2021 Kozara (Gradiška) — Metalleghe BSI (Jajce)6 - 1
2021-05-09 10:00:3309/05/2021 Brdo (Prijedor) — Kozara (Gradiška)0 - 6
2021-05-23 10:00:4223/05/2021 Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)2 - 0
2021-05-30 15:00:4230/05/2021 Kozara (Gradiška) — Podgrmeč (Sanski Most)4 - 4
2021-06-03 16:00:1403/06/2021 Kozara (Gradiška) — Sloboda (N. Grad) 16:00:1416:00

 

PozKlubUtPobNerPorG+G-G+/-Bod
12117131241311152
222153453213248
322152589276247
422144479186146
522143557292845
622132755361941
721921053421129
82291127078-828
92264123357-2422
1022411730100-7013
112021172683-577
122200229174-1650
 

Lista strijelaca: Beuk Srđan (29), Blagojević Aljoša (24), Pejić Slaviša (23), Ćulibrk Đorđe (10), Subotić Andrej (6), Bencuz Igor (5), Raca Aleksa (4), Bajcer Danijel (4), Komlenić Aleksandar (4),  Zagorac Boris (3),  Ilić Danilo (3), Budimlić Narcis (3), Babić Miloš (1), Dakić Marko (1), Zvizdalo Nikola (1),  Ilišević Stefan (1), Dončić Danilo (1), Golić Anđelo (1)