Skip to content
Juniori

Juniori FK Kozara – sezona 2022/23

Br. Ime i prezime Godište Pozicija
1 Glišić Pavle 2004. Golman
2 Ilić Danilo 2004. Vezni
3 Ilišević Stefan 2004. Vezni
4 Budimlić Narcis 2004. Odbrana
5 Pejić Slaviša 2004. Vezni
6 Šarić David 2004. Odbrana
7 Dakić Markoo 2005. Odbrana
8 Savić Slađan 2005. Odbrana
9 Raca Aleksa 2005. Vezni
10 Blagojević Aljoša 2005. Vezni
11 Bencuz Igor 2005. Vezni
12 Komlenić Aleksandar 2005. Vezni
13 Sarajlić Luka 2005. Odbrana
14 Zvizdalo Nikola 2005. Odbrana
Br. Ime i prezime Godište Pozicija
15 Dončić Danilo 2005. Vezni
16 Ćulibrk Đorđe 2005. Napad
17 Zagorac Boris 2005. Odbrana
18 Utješanović Dušano 2005. Vezni
19 Banović Ivan 2005. Napad
Treneri:
Raca Saša
Blagojević Zoran
 

Omladinska liga BiH Grupa Zapad – sezona 2022/23 

DatumMatchVrijeme/Rezultat
2022-08-23 12:00:1923/08/2022 Rudar (Prijedor) — Kozara (Gradiška)0 - 1
2022-08-31 17:00:3331/08/2022 Kozara (Gradiška) — Spartak 2013 (Banja Luka)0 - 2
2022-09-18 12:00:2118/09/2022 BSK (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)0 - 2
2022-09-21 16:00:4721/09/2022 Kozara (Gradiška) — Jedinstvo (Bihać)3 - 3
2022-09-25 12:00:1425/09/2022 Kozara (Gradiška) — Podgrmeč (Sanski Most)6 - 0
2022-10-09 12:00:0609/10/2022 Kozara (Gradiška) — Sloboda (Novi Grad)3 - 1
2022-10-16 12:00:5816/10/2022 Omarska — Kozara (Gradiška)1 - 4
2022-10-23 12:00:5923/10/2022 Kozara (Gradiška) — Laktaši5 - 0
2022-10-30 12:00:4830/10/2022 Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)0 - 5
2022-11-13 11:00:1113/11/2022 Ljubić (Prnjavor) — Kozara (Gradiška)0 - 3
2022-11-20 12:00:3620/11/2022 Krajina (Cazin) — Kozara (Gradiška)1 - 5
2023-03-19 12:00:1019/03/2023 Kozara (Gradiška) — Rudar (Prijedor)4 - 2
2023-04-02 12:00:1602/04/2023 Spartak 2013 (Banja Luka) — Kozara (Gradiška)0 - 2
2023-04-09 12:00:2509/04/2023 Kozara (Gradiška) — Krajina (Cazin)3 - 0
2023-04-12 12:00:2312/04/2023 Jedinstvo (Bihać) — Kozara (Gradiška)0 - 2
2023-04-17 12:00:1117/04/2023 Kozara (Gradiška) — BSK (Banja Luka)3 - 1
2023-04-30 12:00:4630/04/2023 Kozara (Gradiška) — Ljubić (Prnjavor)5 - 0
2023-05-07 12:00:3407/05/2023 Sloboda (Novi Grad) — Kozara (Gradiška)0 - 1
2023-05-09 14:00:5809/05/2023 Podgrmeč (Sanski Most) — Kozara (Gradiška)0 - 3
2023-05-14 12:00:2414/05/2023 Kozara (Gradiška) — Omarska16 - 1
2023-05-21 12:00:1621/05/2023 Laktaši — Kozara (Gradiška)2 - 2
2023-05-31 18:00:5431/05/2023 Kozara (Gradiška) — Sloboda (Mrkonjić Grad)4 - 2
PozClubUtPobNerPorG+G-G+/-Bod
122192182166659
222171470214952
322132748361241
422131863313240
522115652361638
62291124553-828
72283113857-1927
82282123947-826
92280143961-2224
102271143157-2622
112263134254-1221
1222211923103-807
 

Lista strijelaca: Raca Aleksa (9), Ćulibrk Đorđe (9), Zagorac Boris (7), Komlenić Aleksandar (6), Blagojević Aljoša (6), Bencuz Igor (5), Panić Danijel (5), Vujičić Danilo (5), Savić Slađan (4), Veljkic Đorđe (4), Čamdžić Alen (4), Pejić Slaviša (3),  Dakić Marko (3), Ilić Danilo (2), Sadiković Admir (2), Budimlić Narcis (1), Golić Anđelo (1), Ilišević Stefan (1), Šarić David (1), Straživuk Stefan (1), Huremović Felix (1), Utješanović Dušan (1), AG (1)

Omladinski Kup FSRS

DatumMatchVrijeme/Rezultat
2023-03-22 15:00:0822/03/2023 Laktaši — Kozara (Gradiška)1 - 3
2023-04-05 10:00:4805/04/2023 Kozara (Gradiška) — Tekstilac (Derventa)6 - 1
2023-04-20 16:30:5520/04/2023 Sloboda (Mrkonjić Grad) — Kozara (Gradiška)4 - 2

Lista strijelaca: Ćulibrk Đorđe (4), Sadiković Admir (2), Beuk Srđan (2), Komlenić Aleksandar (1)

Razigravanje za prvaka OFL BiH – polufinale

DatumMatchVrijeme/Rezultat
2023-06-14 18:00:4714/06/2023 Kozara (Gradiška) — Mineral ZTC (Banja Vrućica)3 - 0
2023-06-17 18:00:0017/06/2023 Mineral ZTC (Banja Vrućica) — Kozara (Gradiška)1 - 4

Lista strijelaca: Ilić Danilo (2), Blagojević Aljoša (2), Sadković Admir (2), Savić Slađan (2), Utješanović Dušan (1), Vujičić Danilo (1), Komlenić Aleksandar (1), Dakić Marko (1)

Razigravanje za prvaka OFL BiH – finale

5 - 3
Doboj

Kozara (Gradiška) — Slavija (I. Sarajevo)